Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

apple cinnamon cereal bars

262 results for “apple cinnamon cereal bars”

Nature Valley Muffin Chip Bar - 10ct: No Artificial Flavors, No High Fructose Corn Syrup, Whole Grain

$5.49($0.44/ounce)
reg $7.19
Sale

Organic Whole Grain Strawberry Fruit & Grain Bars - 6ct - Good & Gather™

$3.29($0.42/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(2412)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Nature's Bakery Strawberry Oatmeal Crumble Breakfast Bars - 8.46oz/6ct

$4.99($0.59/ounce)

MadeGood Mornings Blueberry Soft Baked Oat Bars - 5.3oz/5ct

$3.89($0.73/ounce)
4.5(529)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

That's It. Fiber Fun Size Apple + Berries Fruit Bars - 0.35oz/12ct

Nutri-Grain Blueberry Soft Baked Breakfast Bars - 8ct/10.4oz

$3.29($0.32/ounce)

BelVita Cinnamon Brown Sugar Breakfast Biscuits Value Pack - 12.12oz/12pk

Kellogg's Rice Krispies Treats Original Bars - 12.4oz/16ct

$5.19($0.42/ounce)
4.8(2319)
Loved for: nostalgic taste
SNAP EBT eligible

That's It. Fiber Fun Size Apple + Mango Fruit Bars - 0.35oz/12ct

MadeGood Blueberry Snack Oat Cups - 6.15oz/5ct

That's It. Fiber Fun Size Apple + Pear Fruit Bars - 0.35oz/12ct

Sponsored

That's It. Strawberry Banana Mini Fruit Bars - 10ct/7oz: Certified Gluten-Free, No Added Sugar

$8.99($1.28/ounce)

Nature Valley Biscuits with Almond Butter - 10ct: Whole Grain, No Artificial Flavors, Crunchy

$5.49($0.41/ounce)
reg $7.19
Sale

Organic Apple Cinnamon Instant Oatmeal Packets - 11.28oz/8ct - Good & Gather™

$2.69($0.24/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(538)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible

Quaker Instant Oatmeal Apple Cinnamon - 8ct/12.1oz: 100 Percent Whole Grain, No Artificial Flavors

$2.99($0.25/ounce)

Catalina Crunch Cinnamon Toast Protein Breakfast Cereal - 9oz

Organic Apple Cinnamon and Spinach Snacks Bars - 3.17oz/5ct - Good & Gather™

$3.59
Good & GatherOnly at target
4.5(615)
Loved for: healthy option
SNAP EBT eligible

Cascadian Farm Organic Cinnamon Crunch Breakfast Cereal - 9.2oz

$5.79($0.63/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.