Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

asparagus spears calories

212 results for “asparagus spears calories”

Mt. Olive Dill Pickle Spears - 24 fl oz

$3.19($0.13/fluid ounce)
4.7(785)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Bianco DiNapoli Organic Crushed Tomatoes - 28oz

$4.99($0.18/ounce)
4.1(33)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Muir Glen Fire Roasted Crushed - 28oz

$5.29($0.19/ounce)

Epic Grass Fed Beef Tallow - 11oz: Low Sodium, Gluten-Free, No Added Sugar

Rotel Mexican Festival Diced Tomatoes with Lime Juice & Cilantro 10oz

$1.59($0.16/ounce)

90 Second Brown Rice, Quinoa & Red Rice with Flaxseeds Microwavable Pouch - 8.5oz - Good & Gather™

$2.49($0.29/ounce)

Tofurky Plant Based Peppered Deli Slices - 15ct/5.5oz

$4.39($0.80/ounce)

Sponsored

Birds Eye Shredded Sweet Potatoes with Broccoli & Cauliflower - 10oz

Frozen Caribbean- Style Seasoned Rice & Vegetable Blend - 12oz - Good & Gather™

$3.19($0.27/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(157)
Loved for: quick meal option
SNAP EBT eligible

Cut Fruit Express Watermelon Spears - 16oz

$5.99($0.37/ounce)

Taylor Farms Shredded Iceberg Lettuce - 8oz

$4.49($0.56/ounce)

Sturdy Sauce High Protein Garlic Herb Pasta Sauce - 17oz

Heyday Canning Co Saucy Coconut Curry Chickpeas - 15oz

Birds Eye Frozen Cauliflower Wings Garlic Parmesan - 13.25oz

$3.99($0.30/ounce)
4.2(318)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Claussen Kosher Dill Pickle Spears - 64 fl oz

$10.59($0.17/fluid ounce)

Birds Eye Spinach Lentil Veggie Pasta Rotini Alfredo - 10oz

$3.39($0.34/ounce)
4.2(350)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Muir Glen Organic Gluten Free Crushed Fire Roasted Tomatoes - 14.5oz

Cut Fruit Spears - 16oz

$5.99($0.37/ounce)
3.6(134)
SNAP EBT eligible

Wickles Original Pickles - 16oz

$4.29
5(10)
Loved for: addictive flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.