Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

best jalapeno chips

Guests are loving these this week
239 results for “best jalapeno chips”

Snackish BBQ 8g Protein Potato Chips - 5oz

Funyuns Onion Flavored Rings - 5.25oz

$4.99($0.95/ounce)

Ruffles Cheddar Sour Cream Potato Chips - 2.25oz

$2.79($1.24/ounce)

Frito-Lay Variety Pack Classic Mix - 28ct: Original, Cheddar, Barbecue, Nacho

$16.49($0.61/ounce)
Select items on sale

Ruffles Flamin' Hot Cheddar Sour Cream Potato Chips - 8oz

$4.29($0.54/ounce)

Snyder's of Hanover Pretzel Sticks

Frito-Lay Variety Pack Classic Mix - 10ct

$6.19($0.62/ounce)
Select items on sale

Pirate's Booty Aged White Cheddar Cheese Puffs - 1oz: Gluten-Free

Drizzilicious Rice Cake S'mores - 0.74oz

Cape Cod Potato Chips Less Fat Original Kettle Chips Party Size- 14oz

Organic Blue Corn Tortilla Chips - 18oz - Good & Gather™

$6.39($0.36/ounce)

Boulder Canyon Wavy Potato Chips - 5.5oz

$4.69($0.85/ounce)

Drizzilicious Rice Cake French Toast - 0.74oz

Cheetos Snack Pack Flamin' Hot Cheese Flavored Snacks Multipack- 10ct/10oz

Organic Yellow Corn Tortilla Chips - 12oz - Good & Gather: Certified Gluten-Free

Pirate's Booty Cheddar Blast Extra White Cheddar Cheese Puffs - 10oz

Ruffles Flamin' Hot BBQ Potato Chips - 8oz

$4.29($0.54/ounce)

Recommendations for you

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.