Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

blackened chicken pasta

350 results for “blackened chicken pasta”

Rana Short Rib Lasagna Pasta - 42oz

$19.99($0.48/ounce)

Rana Chicken Parm Lasagna Pasta - 25oz

$9.99
4.3(158)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible

Four Cheese Ravioli - 20oz - Good & Gather™

$7.49($0.37/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.1(370)
SNAP EBT eligible

Kevin's Natural Foods Butter Chicken - 16oz

$10.49

Marie Callender's Cheesy Chicken & Rice Meal - 36oz

$7.99($0.22/ounce)
reg $9.19
Sale
4.5(39)
Loved for: convenient meal
SNAP EBT eligible

InnovAsian Crispy Honey Chicken - 18oz

$7.19($0.40/ounce)
4.4(550)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Udi's Gluten Free Frozen Lasagna with Meat Sauce - 28oz

$12.59($0.45/ounce)

Birds Eye Voila! Chicken Bacon Ranch Mac & Cheese - 42oz

$9.29($0.22/ounce)
4.4(276)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

Marie Callender's Chicken Pot Pie Size - 45oz

$9.99($0.22/ounce)
reg $11.49
Sale

Sponsored

Bettr Bowl Chipotle Chicken Burrito Bowl - 9oz

$4.99($0.55/ounce)

Udi's Gluten Free Chicken Penne Alfredo - 18oz

$10.29($0.57/ounce)
4.4(78)
Loved for: gluten-free option
SNAP EBT eligible

Stouffers Size Chicken Alfredo Meal - 31oz: High Protein, No Added Sugar

$8.99($0.29/ounce)
reg $10.99
Sale

Birds Eye Voila! Size Cheesy Chicken - 42oz

$9.29($0.22/ounce)
4.4(738)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

MiLa Chicken and Mushroom Rice Bowl - 9.5oz

Amy's Frozen Gluten Free Aged Cheddar Mac & Cheese Bowl - 9oz

$6.29($0.70/ounce)
4.3(51)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Bertolli Appetizers Frozen Parmesan Arancini - 11oz

Bertolli Italian Sausage & Rigatoni Dinner - 22oz

$7.59($0.35/ounce)

Ripi Basil Pesto Ravioli (Exclusive) - 9oz

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.