Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

boneless chicken thighs

200 results for “boneless chicken thighs”

Swanson 100% Natural Gluten Free Chicken Cooking Stock - 32oz

$3.39($0.11/ounce)
4.8(1052)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Perdue Oven Stuffer Whole Young Chicken - 5-6.25lbs - price per lb

$12.00 max price($1.99/lb)
Final price will be based on weight.

Swanson 100% Natural Gluten Free Unsalted Chicken Broth - 32 fl oz

$1.95($0.06/ounce)
Select items on sale

Tyson Grilled Chicken Tenders - Frozen - 20oz

$8.99($0.45/ounce)

Kevin's Cilantro Lime Chicken - 16oz

$10.49($0.66/ounce)
4(1378)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible

Tyson Simple Ingredients Chicken Breast Strips - Frozen - 20oz

$8.99($0.45/ounce)
4.2(289)
Loved for: crispy exterior
SNAP EBT eligible

Tyson Garlic and Herb Chicken Breast Filet - 12oz

$5.99($0.50/ounce)

No Antibiotics Ever Air Chilled  Whole Chicken - 3.50-5.0lbs - price per lb - Good & Gather™

$14.95 max price($2.99/lb)
Final price will be based on weight.

Tyson Honey Battered Breast Tenders - - 25.5oz

$6.99($0.27/ounce)
4.4(829)
Loved for: easy to cook
SNAP EBT eligible

Perdue Shortcuts Strips Chicken Breast - 1.25lbs

$5.29($0.26/ounce)

Fresh Boneless Pork Shoulder Butt Roast - 2.48-5.00 lbs - price per lb - Good & Gather™

$19.95 max price($3.99/lb)
Final price will be based on weight.

Sponsored

Tyson Stuffed Chicken Entrée Cordon Bleu - Frozen - 10oz

4.3(19)
Loved for: quick meal solution
SNAP EBT eligible

Jennie-O Italian Chub Boneless Turkey - 16oz

Tyson Any'tizers Honey BBQ Bone-In Chicken Wings - - 22oz

$8.99($0.41/ounce)

Tyson All Natural Chicken Tenderloins - Frozen - 40oz

$11.99($0.30/ounce)

No Antibiotics Ever Crispy Chicken Breast Strips - Frozen - 25oz - Good & Gather™

$7.99($0.32/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.2(998)
Loved for: flavorful seasoning
SNAP EBT eligible

Crescent Foods Frozen Breaded Chicken Tenders - 3lbs

$18.99
Crescent FoodsNew at target
5(17)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Gardein Ultimate Plant-Based Chick'n Tenders - Frozen - 15oz

$8.79
GardeinNew at target
4.2(107)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Fresh Boneless Pork Shoulder Butt Roast - price per lb - Good & Gather™

$11.97 max price($3.99/lb)
was $4.49/lb
New lower price
Final price will be based on weight.

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.