Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

cacao chocolate bar

306 results for “cocoa chocolate bar”

Kinder Bueno Minis Candy Share Pack - 5.7oz

$5.99($1.05/ounce)

Milk Chocolate Cashews - 12oz - Good & Gather™

Good & GatherOnly at target
4.7(1490)
Loved for: addictive flavor
SNAP EBT eligible

Barebells Soft Minty Chocolate Protein Bars - 7.76oz/4pk - 16gms Protein

UNREAL Milk Chocolate Candy  Gems - 5oz

$6.39($1.28/ounce)
4.6(571)
Loved for: dye free
SNAP EBT eligible

Kit Kat Milk Chocolate Wafer Candy Bars - 9oz/6ct

$8.89($0.99/ounce)
4.7(642)
Loved for: crispy wafer
SNAP EBT eligible

Payday Peanut Caramel Snack Size Candy Bars - 11.6oz

$6.19($0.53/ounce)
4.7(827)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Ghirardelli INTENSE DARK Chocolate Candy SQUARES, 72% Cacao - 4.1oz

$6.49($1.58/ounce)
was $6.99
New lower price
4.8(314)
Loved for: individually wrapped
SNAP EBT eligible

Reese's Plant Based Oat Chocolate Confection Peanut Butter Cups Candy - 1.4oz

$2.99($2.14/ounce)

Hershey's Snack Size Milk Chocolate Bars - 19.8oz

$11.49($0.58/ounce)

Nestle Toll House Butterscotch Chips for Cookie Baking - 11oz: Gluten-Free, No Artificial Preservatives

Milky Way Single Candy Bar - 1.84oz

$1.69

Sponsored

Dove Promises Dark Chocolate Candy  - 7.61oz

$5.99($0.79/ounce)
4.8(617)
Loved for: rich creamy texture
SNAP EBT eligible

Dove Promises Dark Chocolate & Almond Candy - 6.74oz

$5.99($0.89/ounce)
4.7(532)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Signature Semi Sweet Chocolate Chips - 12oz - Good & Gather™

$6.19($0.52/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(88)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Atkins Endulge Chocolate Coconut Bars

$7.39 - $13.99
4.3(2847)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Hormbles Chormbles Classic Milk Chocolate Protein Candy Bag - 3.1oz

$7.69

Hershey's Milk Chocolate with Caramel candy Bars - 8.4oz/6ct

Terry's Chocolate Orange Bar - 1.23oz

$1.99($1.62/ounce)

Butterscotch Chips - 11oz - Good & Gather

$3.99($0.36/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(5117)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

MrBeast Candy Bar - Milk Chocolate Peanut Butter 60g

$2.69($1.27/ounce)
4.3(889)
Loved for: creamy peanut butter
SNAP EBT eligible

Ferrero Rocher Macadamia & Hazelnut Chocolate Tablet - 3.1oz

$4.49
4.7(72)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.