Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

calorie free snacks

1,000+ results for “calorie free snacks”

Santitas Yellow Corn Tortilla Chips Triangles - 11oz: Gluten-Free

$2.89($0.26/ounce)

Herr's Original Kettle Cooked Potato Chips - 8oz: Gluten-Free

Herr's Ripple Potato Chips - 8oz: Gluten-Free

$3.59($0.45/ounce)

Pretzel Slims - 8oz - Good & Gather™

$2.59
4.4(285)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Chifles Plantain Chips Original Snack Pack - 12oz: Gluten-Free, Vegan

Sponsored

Midi Bites Chocolate Nut-Free Snack Bar - 3.5oz

$4.99

Utz Kettle Classics Dark Russets Potato Chips - 7.5oz: Gluten-Free, No Preservatives

Jays Original Potato Chips - 8oz: Gluten-Free, No Artificial Preservatives, Vegan

$3.69($0.46/ounce)

SOL Ripe Plantain Chips - 2.5oz: Gluten-Free

$1.49($0.60/ounce)

Golden Flake Sweet Heat BBQ Potato Chips - 7.5oz: Gluten-Free

$3.99($0.53/ounce)
4.6(149)
Loved for: unique flavors
SNAP EBT eligible

Herr's Salt & Vinegar Potato Chips: Gluten-Free

$3.59($0.46/ounce)
4.8(198)
Loved for: bold flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.