Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

cheesy snacks

1,000+ results for “cheesy snacks”

Pringles Snack Stacks 6 Flavors Potato Crisps Chips - 27ct

$14.89($0.76/ounce)
4.2(44)
Loved for: variety of flavors
SNAP EBT eligible

Cheetos Crunchy Flamin Hot - 8.5oz

$4.79($0.56/ounce)
Buy 2 for $9 Cheetos snacks
+ 1 deal
4.8(4236)
Loved for: spicy flavor
SNAP EBT eligible

Cheez-It Original Baked Snack Crackers Multipack - 20ct

$9.99($0.50/ounce)
4.8(927)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Ritz Cracker Sandwiches with Cheese

$4.19 - $8.49
Lower price on select items
Buy 2 for $7 Ritz cracker sandwiches on select items
4.6(770)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible

Lay's Salt & Vinegar Flavored Potato Chips - 7.75oz

Hillshire Snacking Wine Infused Salame Cheese and Crackers Small Plate - 2.76oz

$2.99($1.08/ounce)

Sponsored

Cheetos Cheese Flavored Puffs - 2.5oz: Gluten-Free

$2.79($1.12/ounce)
4.6(361)
Loved for: cheesy flavor
SNAP EBT eligible

Pringles Grab And Go Variety Pack - 22oz/16ct: Original, Cheddar, Barbecue, Sour Cream

$14.39($0.65/ounce)

Cheez-It Baked Classic Snack Mix - 10.5oz

4.3(1503)
Loved for: flavorful cheese crackers
SNAP EBT eligible

Pepperidge Farm Goldfish Halloween Edition Cheddar Crackers Snack Packs Multipack Box - 18oz/24ct

$10.99($0.61/ounce)

Cheez-It Baked Snack Crackers Variety Pack - 12ct: Cheddar, White Cheddar, Monterey Jack

$7.29($0.60/ounce)

Frito-Lay Variety Pack Classic Mix - 18ct

$8.99($0.50/ounce)
Select items on sale
4.7(4431)
Loved for: great variety
SNAP EBT eligible

Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks - 2.875oz: Gluten-Free

$2.79($0.97/ounce)
4.7(2203)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Ruffles Cheddar And Sour Cream Potato Chips - 8oz

$4.29($0.54/ounce)
4.7(2315)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Lay's Snack Pack Classic Potato Chips Multipack- 10ct/10oz: Gluten-Free

$6.19($0.62/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.