Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

chicken a la king

1,000+ results for “chicken a la king”

Bumble Bee Chicken Salad with Crackers Snack Kit - 3.5oz

$1.89($0.54/ounce)
was $1.99
New lower price

Valley Fresh White & Dark Chicken in Water - 10oz

$3.59($0.36/ounce)
4.3(162)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Swanson 3 Pack/12.5oz Each Premium White Chunk Chicken Breast in Water

$14.22($0.38/ounce)
Value Bundle
$14.97 when purchased separately

Swanson 2 Pack/12.5oz Each Premium White Chunk Chicken Breast in Water

$9.48($0.38/ounce)
Value Bundle
$9.98 when purchased separately

Pacific Foods Organic Chicken Noodle Soup - 16.1oz: No Added Sugar, No Artificial Colors, No Artificial Flavors

$3.49($0.22/ounce)
was $3.69
New lower price

Pacific Foods Organic Gluten Free Chicken & Wild Rice Soup - 16.3oz

$3.49($0.21/ounce)
was $3.69
New lower price
4.4(283)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible

Sponsored

Pacific Foods Organic Gluten Free Condensed Cream of Chicken Soup - 10.5oz

$2.99($0.28/ounce)

Samyang Buldak Quattro Cheese Spicy Chicken Ramen Noodles - 25.55oz/5ct

Samyang Buldak Cream Carbonara Spicy Chicken Ramen Noodles - 24.65oz/5ct

Rao’s Made For Home Chicken Noodle Soup -  16oz

$3.99($0.25/ounce)

Annie's Organic Chicken Noodle Soup - 14oz

$3.99($0.29/ounce)
was $4.49
New lower price
4(156)
Loved for: wholesome ingredients
SNAP EBT eligible

Pho'nomenal Gluten Free Chicken Pho Noodle Soup - 2.47 oz

$2.99($1.21/ounce)
4.1(112)
Loved for: authentic flavor
SNAP EBT eligible

Annie's Organic Bunny Pasta & Chicken Broth Soup - 14oz

$3.99($0.29/ounce)
4(59)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.