Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

chicken chili soup

297 results for “chicken chili soup”

Annie's Organic Chicken Noodle Soup - 14oz

$3.99($0.29/ounce)
was $4.49
New lower price
4(156)
Loved for: wholesome ingredients
SNAP EBT eligible

Reduced Sodium Chicken Broth - 48oz - Good & Gather™

$2.29($0.05/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(6121)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Campbell's Condensed Request Tomato Soup - 10.75oz: No Artificial Colors, No High Fructose Corn Syrup

Campbell's Creamy Tomato Microwaveable Sipping Soup - 10.75oz: No Artificial Colors, No High Fructose Corn Syrup

$2.29($0.21/ounce)
was $2.49
New lower price

Campbell's Condensed Vegetable Beef Soup - 10.5oz

$2.19($0.21/ounce)
4.5(694)
Loved for: hearty texture
SNAP EBT eligible

Hormel Gluten Free Chili with Beans - 15oz: USDA QMP Seal, Beef

$2.69($0.18/ounce)
4.3(1266)
Loved for: versatile meal option
SNAP EBT eligible

Swanson Goodness Gluten Free 33% Less Sodium Chicken Broth - 32oz

$1.95($0.06/ounce)
Select items on sale

Knorr Granulated Tomato Chicken Bouillon - 7.9oz

$2.69($0.34/ounce)
4.2(1279)
Loved for: easy to use
SNAP EBT eligible

Bush's Chili Magic Classic Homestyle Chili Starter Mild – 15.5oz: Fat Free, Gluten-Free, Vegan

$1.99($0.13/ounce)

Pacific Foods Organic Gluten Free Low Sodium Free Range Chicken Broth - 32oz

$3.69($0.12/ounce)

Sponsored

Campbell's Chunky Hearty Beef Barley Soup - 18.8oz: No High Fructose Corn Syrup

$2.49($0.13/ounce)

Chicken Noodle Soup 16oz - Good & Gather™

$3.69($0.23/ounce)

MOMOFUKU Tingly Chili Noodles - 14.12oz/4ct

$9.99($0.71/ounce)
4.8(555)
Loved for: great texture
SNAP EBT eligible

Chicken Stock - 32oz - Good & Gather™

$1.99($0.06/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(828)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Campbell's Condensed Tomato Bisque Soup - 11oz: No Artificial Colors, No High Fructose Corn Syrup

Knorr Granulated Chicken Bouillon - 15.9oz: Cholesterol Free, Fat Free, No Artificial Flavors

$4.29($0.27/ounce)

Swanson 100% Natural Gluten Free Chicken Broth - 14.5 oz

$1.39($0.10/ounce)
Select items on sale

Rao’s Made For Home Chicken & Gnocchi Soup -  16oz

$3.99($0.25/ounce)
4.2(661)
Loved for: fresh ingredients
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.