Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

chicken slad

264 results for “chicken salad”

P.F. Chang's Chicken Dumplings - 8.2oz

$3.99($0.49/ounce)
4.4(754)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Pulmuone Chicken Pad Thai Meal Kit - 19.5oz

Taylor Farms Chef Salad with Chicken and Ham - 6.7oz

InnovAsian Crispy Honey Chicken - 18oz

$7.19($0.40/ounce)
4.4(550)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

No Antibiotics Ever Dinosaur Shaped Frozen Chicken Nuggets - 29oz - Good & Gather™

$5.99($0.21/ounce)

Penne Alfredo Pasta with Cajun Chicken - 17oz - Good & Gather™

$8.99($0.53/ounce)

Suddenly Caesar Pasta Salad - 7.25oz

Frozen Chicken and Vegetable Potstickers - 12oz - Good & Gather™

Good & GatherOnly at target
4.5(1180)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Suddenly Salad Classic - 7.75oz

$2.69($0.35/ounce)

No Antibiotics Ever Air Chilled Boneless Skinless Chicken Breast - 0.75-1.90lbs - price per lb. - Good & Gather™

$11.38 max price($5.99/lb)
Final price will be based on weight.

Sponsored

Organic Air Chilled Boneless Skinless Chicken Thighs - 1-1.90lbs - price per lb - Good & Gather™

$11.38 max price($5.99/lb)
Final price will be based on weight.

Kooshy Mambo Italiano Garlic Parmesan Sourdough Croutons - 5oz

$4.49($0.90/ounce)
4.8(56)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Everything Seasoned Chopped Salad Kit - 11.57oz - Good & Gather™

$3.89($0.34/ounce)

Taylor Farms Caesar Chopped Salad Kit - 12oz

$8.99($0.87/ounce)

Organic Air Chilled Boneless Skinless Chicken Breast - 0.75-1.90lbs - price per lb - Good & Gather™

$13.28 max price($6.99/lb)
Final price will be based on weight.

Dino Chicken Nuggets - Frozen - 29oz - Good & Gather™

Fresh All Natural Boneless & Skinless Thin Sliced Chicken Breast Value - price per lb - Good & Gather™

$8.98 max price($4.49/lb)
Final price will be based on weight.

Fresh Organic Boneless & Skinless Air Chilled Chicken Thighs - 0.6-1.5lbs - price per lb - Good & Gather™

$8.99 max price($5.99/lb)
Final price will be based on weight.

No Antibiotics Ever Chicken Nuggets - Frozen - 29oz - Good & Gather™

$5.99($0.21/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(1401)
Loved for: convenient meal
SNAP EBT eligible

Marie Callender's Chicken Pot Pie - 10oz

$2.99($0.30/ounce)
4.2(5099)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

No Antibiotics Ever Air Chilled Chicken Breast Tenders - price per lb - Good and Gather™

$11.95 max price($6.29/lb)
Final price will be based on weight.

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.