Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

chicken thighs

256 results for “chicken thighs”

Tyson Ready To Cook Restaurant Style Chicken Strip - Frozen - 32oz

Tyson All Natural Chicken Wings - 1.48-2.75 lb - price per lb

$7.58 max price($3.99/lb)
Final price will be based on weight.

Tyson Applewood Smoked Pulled Boneless Chicken - Frozen - 18oz

Tyson Grilled Chicken Bites Cup - Frozen - 5.2oz

$3.99
TysonNew at target
4.3(135)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Rotisserie Seasoned Chicken Breast Ultra-Thin Deli Slices - 9oz - Good & Gather™

$3.59($0.40/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(1309)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Perdue Harvestland Organic Chicken Breast Tenders - 0.8-1.35lbs - price per lb

$9.84 max price($7.29/lb)
Final price will be based on weight.

Farmer Focus Organic Boneless Skinless Thin Sliced Chicken Breast - 0.75-1.67lbs - price per lb

$9.11 max price($7.29/lb)
Final price will be based on weight.

Starkist Premium White Chicken - 2.6oz

$1.89($0.73/ounce)

Sponsored

Just Bare Original Roasted Bite - 19.2oz

$10.99
Just BareNew at target
4.7(314)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Kevin's Natural Foods Korean BBQ-Style Chicken - 16oz

$10.49($0.66/ounce)
4(1381)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible

Smart Chicken Ground Chicken - 16oz

$5.99($0.37/ounce)

True Story Organic Thick Cut Oven Roasted Chicken Breast - 6oz

$6.99($1.17/ounce)

Foster Farms Fresh & Natural USDA Chicken Breast Fillets - 2.1-4.6lbs - price per lb

$10.48 max price($4.99/lb)
Final price will be based on weight.

OSEM Chicken Flavor Consumme - 14.1oz

$6.39($0.45/ounce)

Fresh No Antibiotics Every Air Chilled Chicken Drumsticks - 1.25-2.1lbs - price per lb - Good & Gather™

$5.86 max price($2.79/lb)
Final price will be based on weight.

Perdue Shortcuts Boneless Skinless Garlic Herb Chicken Breasts - 1.5lbs

Perdue Shortcuts Strips Chicken Breast - 1.25lbs

$5.29($0.26/ounce)

Starkist White Chicken 25% Less Sodium - 2.6oz

$1.89($0.73/ounce)
4.6(261)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible

Tyson Chicken White Meat Fun Nuggets - Frozen - 64oz

$13.49($0.21/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.