Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

chicken tights

255 results for “chicken thighs”

Perdue Air Fryer Lemon Pepper Chicken Wings - Frozen - 22oz

$9.99($0.45/ounce)
4.3(142)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Aidells Italian Style Chicken Meatball - 12oz

$5.99
AidellsNew at target
4(14)
SNAP EBT eligible

Tyson All Natural Crispy Chicken Strips - Frozen - 25oz

$8.99($0.36/ounce)
4.3(3608)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Tyson Grilled & Ready Chicken Breast Strips - Frozen - 22oz

$8.99($0.41/ounce)
4.1(999)
Loved for: convenient preparation
SNAP EBT eligible

Perdue Shortcuts Diced Chicken Breast - 1.25lbs

$5.29($0.26/ounce)

Perdue Lightly Breaded Chicken Breast Chunks - Frozen - 22oz

$8.99($0.41/ounce)
4.4(307)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Tyson All Natural White Meat Fun Nuggets - Frozen - 29oz

$6.99($0.24/ounce)
4.7(5286)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible

No Antibiotics Ever Air Chilled Chicken Wings - 0.75-1.90lbs - price per lb. - Good & Gather™

$7.58 max price($3.99/lb)
Final price will be based on weight.

Tyson All Natural All Natural Chicken Nuggets - Frozen - 29oz

$6.99($0.24/ounce)
4.4(1648)
Loved for: convenient preparation
SNAP EBT eligible

Tyson Blackened Flavored Chicken Breast Strips - - 20oz

$8.99($0.45/ounce)
4.6(754)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Mighty Spark Rotisserie Seasoned Ground Chicken - 16oz

Nature Raised Farms Chicken Nuggets - 28oz

$10.99
NatureRaised FarmsNew at target
4.3(177)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Sponsored

Perdue Boneless & Skinless Chicken Breasts Value Pack - 2.5-3.8lbs - price per lb

$15.16 max price($3.99/lb)
Final price will be based on weight.

No Antibiotics Ever Air Chilled Chicken Breast Tenders - price per lb - Good and Gather™

$11.95 max price($6.29/lb)
Final price will be based on weight.

Tyson All Natural Chicken Drumsticks - 1.49-2.938 lb - price per lb

$8.67 max price($2.99/lb)
Final price will be based on weight.

Fresh All Natural Chicken Drumsticks Value Pack - 4.28-5.83lbs - price per lb - Good & Gather™

$14.52 max price($2.49/lb)
Final price will be based on weight.

Perdue Simply Smart Lightly Breaded Frozen Chicken Strips - 22oz

$8.99($0.41/ounce)
4.6(142)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

No Antibiotics Ever Air Chilled Boneless Skinless Chicken Breast Value Pack - 1.25-3.25lbs - price per lb. - Good & Gather™

$19.47 max price($5.99/lb)
Final price will be based on weight.

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.