Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

chicken whole fresh

267 results for “chicken whole fresh”

Shake 'N Bake Extra Crispy Seasoned Coating Mix - 5oz

$4.19($0.84/ounce)
4.4(824)
Loved for: easy to use
SNAP EBT eligible

Tyson Simple Ingredients Chicken Breast Strips - Frozen - 20oz

$8.99($0.45/ounce)
4.2(290)
Loved for: crispy exterior
SNAP EBT eligible

Knorr Granulated Tomato Chicken Bouillon - 7.9oz

$2.69($0.34/ounce)
4.2(1279)
Loved for: easy to use
SNAP EBT eligible

Perdue Harvestland Organic Chicken Breast Tenders - 0.8-1.35lbs - price per lb

$9.84 max price($7.29/lb)
Final price will be based on weight.

Tem Toa Chicken Red Curry - 9oz

$5.99

Knorr Chicken Bouillon Cubes - 2.5oz/6ct

$1.59($0.64/ounce)
4.5(723)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Chicken Noodle Soup 16oz - Good & Gather™

$3.69($0.23/ounce)

Tyson Bone-In Chicken Thighs - 2.32 - 2.69lbs - price per lb

$7.24 max price($2.69/lb)
Final price will be based on weight.

Farmer Focus Boneless Skinless Chicken Thighs - 0.75-1.67lbs - price per lb

$7.49 max price($5.99/lb)
Final price will be based on weight.

Farmer Focus Chicken Tenders - 0.75-1.67lbs - price per lb

$7.29 max price($7.29/lb)
Final price will be based on weight.

Fresh Whole White Mushrooms - Good & Gather™

$1.99 - $3.99
Good & GatherOnly at target
4.4(901)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Applegate Organics Chicken Strips - Frozen - 8oz

$9.59($1.20/ounce)

Bare Bones Gluten Free Chicken Flavored Instant Bone Broth - 4.23oz/8ct

Perdue Simply Smart Lightly Breaded Frozen Chicken Strips - 22oz

$8.99($0.41/ounce)
4.6(142)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

kevin's foods Gluten Free Size Butter Chicken - 28oz

Perdue Antibiotic Free Chicken Drumsticks - 1.6-2.2lbs - price per lb

$4.38 max price($1.99/lb)
Final price will be based on weight.

Perdue Shortcuts Strips Chicken Breast - 1.25lbs

$5.29($0.26/ounce)

Mighty Spark Food Co. Asian Style Ground Chicken - 16oz

Perdue Powered High Protein Chicken Nugget - Frozen - 24oz

$8.99
PerdueNew at target
4.6(183)
Loved for: high protein
SNAP EBT eligible

Perdue Air Fryer Lemon Pepper Chicken Wings - Frozen - 22oz

$9.99($0.45/ounce)
4.3(141)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Kidfresh Frozen Chicken Sticks Value Pack - 16.4oz

$9.99($0.61/ounce)

Pulmuone Chicken Pad Thai Meal Kit - 19.5oz

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.