Target New ArrivalsHalloweenChristmasGift IdeasClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

chili cheese dip

265 results for “chili cheese dip”

Anderson Erickson Party Sour Cream Dip - 8oz

Lay's French Onion Dip- 15oz: No Artificial Flavors

$5.19($0.35/ounce)
Buy 3 for $10 snacks, salsas & dips
+ 1 deal
4.3(810)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

Classic Hummus Singles - 6pk/12oz - Good & Gather: Lemon, Garlic

$4.99($0.42/ounce)

Tostitos Creamy Spinach Dip - 15oz

$5.19($0.35/ounce)
Buy 3 for $10 snacks, salsas & dips
+ 1 deal
4.4(720)
Loved for: versatile
SNAP EBT eligible

Tostitos Queso Blanco Dip - 23oz

$5.79($0.25/ounce)
Buy 2 for $10 snacks & dips
+ 1 deal

Classic Hummus - 18oz - Good & Gather

$4.99($0.28/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(7643)
Loved for: delicious flavors
SNAP EBT eligible

Little Sesame Sesame Protein Hummus Dip - 2.5oz/4pk

$5.49
reg $6.99
Sale

Brownie Batter Dessert Chocolate Hummus with Pretzels - 4.53oz - Good & Gather™

Tzatziki Yogurt Dip - 9oz - Good & Gather

$4.89($0.54/ounce)
Good & GatherOnly at target
4(100)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

Bitchin' Chipotle Sauce - 15oz

$8.99
Bitchin' SauceNew at target
5(2)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Good Foods Avocado Green Goddess Dip - 8oz

$4.49
reg $4.99
Sale
Good FoodsNew at target
4.7(72)
SNAP EBT eligible

Olive Tapenade Hummus - 10oz - Good & Gather™

$2.99($0.30/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(7643)
Loved for: delicious flavors
SNAP EBT eligible

Ricos Gourmet Nacho Cheddar Cheese Sauce - 15oz

$3.59($0.24/ounce)

Fritos Bean Dip - 9oz

$4.29($0.48/ounce)
4.6(436)
SNAP EBT eligible

Anderson Erickson French Onion Sour Cream Dip - 16oz

Chili Mango Dip - 10oz - Good & Gather™

Cacique Ranchero Queso Fresco Cheese - 10oz: All

$2.99($0.30/ounce)
4.7(939)
Loved for: fresh quality
SNAP EBT eligible

Bitchin' Sauce Chipotle Almond Dip - 8oz

$5.99($0.75/ounce)

Sabra Supremely Spicy Hummus - 8oz

$3.29
4.6(142)
Loved for: bold flavor
SNAP EBT eligible

Cannoli Chips & Dip 10oz - Good & Gather™

$7.99($0.80/ounce)
4.4(19)
Loved for: unique snack idea
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.