Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

chorizo mexicano

200 results for “chorizo mexicano”

Cholula Sweet and Spicy Chamoy Sauce - 8oz: Medium Spice Level

$3.89($0.49/ounce)
4.3(43)
Loved for: versatile flavor
SNAP EBT eligible

Cholula Chipotle Hot Sauce - 5 fl oz

$4.19($0.84/fluid ounce)
4.8(1633)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

El Sembrador Frozen Tequenos - 8oz/8ct

$7.99($1.00/ounce)

A Dozen Cousins Mexican Cowboy Beans - 10oz

$2.79($0.28/ounce)

Yucatan Authentic Protein Squeeze Guacamole - 12oz

$7.99

Clara's Kitchen Chorizo Breakfast Burrito - 8oz

$5.99

Marzetti Protein Ranch Snack Pack Dip - 1.5oz/6ct

Yucatan Authentic Protein Guacamole Singles - 3pk/9oz

La Costena Pickled Jalapeno Nacho Slices - 12oz

$1.99($0.17/ounce)

Old El Paso Birria Taco Kit - 12.1oz/10ct: No Artificial Flavors, No High Fructose Corn Syrup

Redondo's Lisboa Portuguese Hot Sausage - 10oz: Pork

$4.69($0.47/ounce)
was $4.99
New lower price

La Vaquita Cotija Povlo Cheese - 8oz

Sponsored

SOMOS FOODS Birria Taco Sauce - 8oz: Tomato Flavor

La Terra Fina Jalapeno Ranch Dip - 10oz

Clint's Texas Salsa Medium 16oz

$4.29($0.27/ounce)
4.5(33)
Loved for: authentic flavor
SNAP EBT eligible

Redondo's Lisboa Portuguese Mild Sausage - 10oz: Made With Pork

$4.69($0.47/ounce)
was $4.99
New lower price

Johnsonville Chorizo Ground Sausage - 16oz

$5.49($0.34/ounce)

Clint's Texas Salsa Hot 16oz

$4.29($0.27/ounce)

Farmer's Fridge Baja Chicken Wrap - 8.49oz

$8.49($1.00/ounce)

Goya Mexican Kitchen Frozen Beef Taquitos - 21oz/20ct

$13.99($0.67/ounce)

Goya Pork Pasteles - 2ct/11oz

$5.29($0.48/ounce)
4.5(22)
SNAP EBT eligible

Cannoli Chips & Dip 10oz - Good & Gather™

$7.99($0.80/ounce)
4.4(19)
Loved for: unique snack idea
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.