Target New ArrivalsHalloweenChristmasGift IdeasClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

chorizo sausage

277 results for “chorizo sausage”

Johnsonville Sweet Italian Ground Sausage - 16oz

$5.49($0.34/ounce)

Red's All Sausage Egg & Cheese Breakfast Burrito - 5oz

$2.39
4.5(46)
Loved for: delicious flavors
SNAP EBT eligible

Johnsonville Fully Cooked Breakfast Turkey Sausage Links - 10ct/9.6oz

Gilbert's Craft Sausage Aloha Chicken Sausage - 10oz: Certified Gluten-Free

$4.99($0.50/ounce)
reg $5.59
Sale

Applegate Naturals Chicken & Maple Frozen Sausage Patties - 6ct/7oz

$5.99($0.86/ounce)

Jimmy Dean All-Natural Turkey Patties - 21.6oz

$8.99($0.49/ounce)

Artesano White Sausage Rolls - 15oz/6ct

Sponsored

Brew Pub Lotzza Motzza Sausage & Pepperoni Pizza - 23.82oz

4.6(84)
Loved for: cheesy goodness
SNAP EBT eligible

Seasoned Pulled Pork in Bourbon Barbecue Sauce - 16oz - Good & Gather™

$7.99($0.50/ounce)

Gallo Pepperoni - 7oz

$4.99($0.71/ounce)
4.7(90)
SNAP EBT eligible

Hot Italian Sausage Links - 16oz/5ct - Good & Gather™

$4.49($0.28/ounce)

Johnsonville Fully Cooked Breakfast Sausage Patties - 4ct/11.1oz

Jimmy Dean Classic Sausage & Bacon Bowl - 7.25

Premio Sweet Italian Sausage Links - 16oz/5ct

$4.99($0.31/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.