Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

christmas reeses peanut butter chips

229 results for “christmas reeses peanut butter chips”

Bamba Peanut Snack - 1oz

$0.89($0.89/ounce)
4.3(61)
SNAP EBT eligible

UNREAL Peanut Butter Cup Chocolate S'mores Kit - 13.79oz

$14.99
4.5(67)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Osem Bamba Peanut Snacks - 3.5oz

$3.79($1.08/ounce)
4.4(69)
Loved for: healthy option
SNAP EBT eligible

Reese's Miniatures Milk Chocolate Peanut Butter Cups Candy - 17.6oz

$10.39($0.59/ounce)

Better Made Special Butter Braided Baked Pretzels - 12oz

Snyder's of Hanover Pretzel Pieces Peanut Butter Filled - 10oz: Mild Spice Level

$3.89($0.39/ounce)

Sponsored

MUDDY BITES Toy Story Strawberry Shortcake Waffle Cone Snacks - 4.25oz

The Matzo Project Cinnamon Sugared Matzo Chips - 6oz

Reese'S Sticks Wafer Bar - 35.2oz/20ct

$28.99($0.97/ounce)

Glico Pocky Strawberry Cream Covered Biscuit Sticks

Gilco Chocolate Pocky

4.7(376)
Loved for: easy to pack
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Halloween Treat Mix Variety Chips - 15oz

$8.99($0.80/ounce)
reg $10.99
Sale

PayDay Peanut Caramel Bars - 24ct/44.4oz

$44.99($1.01/ounce)

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.