Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

cinnamon mints

341 results for “cinnamon mints”

5 Gum Sugar-Free Spearmint Rain Chewing Gum - 15ct/6pk

$11.49
4.8(367)
Loved for: long-lasting
SNAP EBT eligible

Doublemint Sugar-Free Mega Pack - 35ct

$4.89
4.7(1133)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

PUR Gum Peppermint - 9pc

$1.99($0.22/count)
4.6(18)
SNAP EBT eligible

Yogi Cinnamon Horchata Stress + Sleep - 16ct/1.12oz

$4.59($4.10/ounce)

Ground Nutmeg - 2.12oz - Good & Gather™

$3.99($1.88/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(331)
Loved for: excellent flavor
SNAP EBT eligible

Orbit Sugar-Free Spearmint Chewing Gum Bulk Pack- 14ct/8pk

$10.59
4.1(293)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Crushed Red Pepper - 1.5oz - Good & Gather™

$1.19($0.79/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(878)
Loved for: great value
SNAP EBT eligible

Respawn by Razer Pomegranate Watermelon Gum - 15ct

$2.99
4.4(38)
Loved for: good texture
SNAP EBT eligible

Backflip Cinnamon Magic Breakfast Cereal - 8oz

$6.49
4.4(396)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Thomas Cinnamon Swirl Bagels - 18oz/6ct

Sponsored

Mini Cinnamon Rolls - 12ct - Favorite Day™

$4.99($0.42/ounce)

Siete Spicy Taco Seasoning - 1.31oz: Garlic, Chili Pepper, Cumin

$2.59($1.98/ounce)
4.8(292)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Nestle Toll House Fall Cinnamon Sugar Cookie Dough - 14oz/20ct

McCormick Pure Vanilla Extract - 2 fl oz: Gluten-Free, Vegan

$7.39($3.70/fluid ounce)
4.7(560)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Chex Gluten Free Cinnamon Breakfast Cereal - 12oz

$3.99($0.33/ounce)
4.7(6073)
Loved for: great flavor variety
SNAP EBT eligible

Sesame Seeds - 2.25oz - Good & Gather™

$2.49($1.11/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(294)
SNAP EBT eligible

Freeze Dried Cinnamon Apple Slices - 1.25oz - Good & Gather™

$4.39

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.