Target New ArrivalsHalloweenChristmasGift IdeasClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

clif chocolate chip

367 results for “clif chocolate chip”

Quest Nutrition Chocolate Chip Cookie Dough Whey Protein Bars - 21g Protein - 4ct

$9.49($1.12/ounce)

UNREAL Chocolate Coconut & Nougat Halloween Candy Bars Variety Bag - 11.43oz/20ct

Nature Valley PB Chocolate Crispy Creamy Wafer Bar - 6.5oz/5ct

$3.99($0.61/ounce)
reg $4.29
Sale

CLIF Bar Trail Mix Energy Protein Bars Made with Organic Oats - 10g Protein - 12oz/5ct

$6.79
CLIF BarNew at target
4.5(211)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

RXBAR High Protein Chocolate Chip Peanut Butter Protein Bars - 19g Protein - 10.5oz/5ct

Larabar Kid Chocolate Brownies 6ct / .96oz

$4.49($0.78/ounce)
reg $4.99
Sale
4.3(470)
Loved for: healthy ingredients
SNAP EBT eligible

Zbar Vanilla Cupcake Granola Snack Bar - 15.24oz/12pk

$11.29
ZbarNew at target
4.7(402)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Nestle Toll House Dark Chocolate Chips for Cookie Baking - 10oz: Gluten-Free

$4.99($0.50/ounce)
Select items on sale

Zbar Organic S'mores Granola Snack Bars - 15.24oz/12pk

Nestle Toll House Milk Chocolate Chips for Cookie Baking - 11.5oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

$4.99($0.43/ounce)
Select items on sale

MadeGood Chocolate Chip Organic Granola Bites - 3.5oz: Vegan, Nut Free

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.