Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

dairy free chip dip

979 results for “dairy free chip dip”

Utz Original Potato Chips - 8oz: Gluten-Free, Tree Nut Free, Salt Flavor

$2.79($0.35/ounce)
reg $3.49
Sale
4.6(415)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Marzetti Protein Ranch Snack Pack Dip - 1.5oz/6ct

Bitchin' Sauce Original Almond Dip - 8oz

$5.99($0.75/ounce)

Chocolate Chip Banana Bread Whole Grain Baked Bar - 15.24oz - Good & Gather™

$7.99($0.52/ounce)

Legendary Foods Gluten Free and Keto Friendly Popped Protein Chips - Nacho Cheese - 5.1oz/4ct

$8.49($1.66/ounce)
reg $9.99
Sale

Legendary Foods Gluten Free and Keto Friendly Popped Protein Chips - BBQ - 5.1oz/4ct

$8.49($1.66/ounce)
reg $9.99
Sale

Sponsored

Quest Nutrition Gluten Free Chocolate Chip Cookie Dough Whey Protein Bars - 21g Protein - 12ct

Crazy Taco Tray Dip - 2lb

$12.99($0.41/ounce)
3.7(48)
SNAP EBT eligible

Chifles Platanitos Original Plantain Chips - 9oz: Gluten-Free, Vegan

$4.19
4.7(133)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Peanut Butter Chocolate Chip Date and Nut Bar - 7g Protein - 5ct - Good & Gather™

$4.89($0.61/ounce)

Mission Triangles White Corn Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, Mild

$2.99($0.27/ounce)

Yo Quiero Corn Salsa - 15oz

$6.99
Yo QuieroNew at target
SNAP EBT eligible

Legendary Foods Gluten Free and Keto Friendly Popped Protein Chips - Ranch - 5.1oz/4ct

$8.49($1.66/ounce)
reg $9.99
Sale

Gotham Greens Green Goddess Dip - 7oz

$4.99
reg $5.49
Sale

Taste of the South Fried Pickle and Ranch Dip - 10oz

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.