Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

deli pack

214 results for “deli pack”

Cubed Meat & Cheese Tray - Market Pantry™ 12oz

Chicken Caesar Wrap on Spinach Tortilla - 8oz - Good & Gather™

Ham & Cheddar on a Croissant Sandwich - 5oz - Good & Gather™

$5.49($1.10/ounce)

Signature Italian Uncured Sopressata Salami - 4oz - Good & Gather™

$6.49($1.62/ounce)

Columbus Entertaining Meat Tray - 12oz: Cured

Oscar Mayer Herbs Roasted Chicken Strips - 6oz

$4.79($0.80/ounce)

Sliced Roasted Chicken - Market Pantry™ 8oz

$5.99/lb

Sponsored

Boar's Head Buffalo Chicken Wrap on Whole Wheat Tortilla - 10oz - Good & Gather™

Hillshire Farm Turkey Bacon Ciabatta Deli Sandwich - 10.78oz/2ct

Cubed Salami Snack Cup - 6oz

Columbus Pizza Pepperoni - 5oz

$4.99
ColumbusNew at target
SNAP EBT eligible

Farmer's Fridge Smoked Turkey Sandwich - 7.14oz

$8.99($1.26/ounce)

Hillshire Farm Ciabatta Italiano Deli Sandwich - 10.1oz/2ct

Krakus Polish Ham with Juices - Deli Sliced - price per lb

$5.99/lb($0.37/ounce)

Gallo Pepperoni - 15.2oz

$6.69($0.44/ounce)
4.5(21)
SNAP EBT eligible

White Cheddar & Almond Snacker - 6oz - Good & Gather™

$3.99($0.67/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.