Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

diet food

1,000+ results for “diet food”

Bertolli Appetizers Frozen Parmesan Arancini - 11oz

Wow Bao BBQ Chicken Mini Buns - 8oz/8ct

Bush's Gluten Free Bourbon and Brown Sugar Grillin' Beans - 22oz

Pitaya Foods Organic Acai & Strawberry Swirl Smoothie Bowl - 8 fl oz

$3.99($0.50/fluid ounce)
Pitaya Foods
4.4(320)
Loved for: smooth texture
SNAP EBT eligible

Rana Short Rib Lasagna Pasta - 42oz

$19.99($0.48/ounce)

Bibigo Frozen Bulgogi Chicken & Vegetable Crispy Dumpling Bites - 7.7oz

$3.99($0.52/ounce)

Goya Gluten Free Ripe Plantains - 11oz: No Added Sugar

$4.59($0.42/ounce)

Pitaya Foods Organic Pineapple & Blue Coconut Swirl Smoothie Bowl - 8 fl oz

$3.99($0.50/fluid ounce)
Pitaya Foods
4.6(333)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Mama Mancini's Beef Meatball - 24oz

Wow Bao Chicken Stir Fry Mini Buns - 8oz/8ct

$6.99
4.5(42)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Laoban Crab Rangoon - 8oz

$6.99
reg $7.99
Sale
4.2(189)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Wow Bao Teriyaki Chicken Bao - 10oz/4ct

$4.99($0.50/ounce)
reg $7.79
Sale

Sun Noodle Shoyu -12.8oz

$7.49
4.6(11)
SNAP EBT eligible

Stouffer's Lasagna Italiano Dinner - 38oz: No High Fructose Corn Syrup, High Protein

Birds Eye Veggie Made Cheddar Mac & Cheese - 10oz

$3.39($0.34/ounce)

InnovAsian Crispy Honey Chicken - 18oz

$7.19($0.40/ounce)
4.4(550)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Maruchan Yakisoba Chicken Flavor Noodles - 4oz

$1.39($0.35/ounce)

Bibigo Frozen Mini Wontons Pork & Vegetable Dumplings - 24.0oz

$6.49($0.27/ounce)
4.8(149)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Maya Kaimal Organic Vegan Everyday Dal Red Lentils with Butternut Squash and Coconut - 10oz

$4.69($0.47/ounce)
was $4.99
New lower price

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.