Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

dots cheese curls

323 results for “dots cheese curls”

Dot's Homestyle Pretzels Original Twists Snack Multipack - 10oz/10ct

Utz Halloween Snacks Mini Cheese Ball Treats - 8oz/32ct

$6.99($0.87/ounce)
UtzNew at target
3.1(84)
SNAP EBT eligible

Organic Valley Stringles Mozzarella String Cheese Snack Sticks - 8oz/8ct

$6.89($0.86/ounce)

Dot's Homestyle Pretzels Snack Variety Pack -18oz/18ct: Original, Honey Mustard

Dot's Homestyle Buffalo Pretzels - 16oz

Pirate's Booty Aged White Cheddar Cheese Puffs Snack Multipack - 5oz/10pk

$6.99($1.40/ounce)

Pirate's Booty Aged White Cheddar Cheese Puffs - 4oz: Certified Gluten-Free

$3.89($0.97/ounce)

Organic Mini Sandwich Cheddar Cheese Crackers - 8oz/8ct - Good & Gather™

$5.99($0.75/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(999)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Dot's Homestyle Pretzels BBQ Twists - 16oz

Dot's Homestyle Pretzels Original Twists - 24oz: Butter, Sweet And Spicy

$9.99($0.42/ounce)

Dot's Homestyle Pretzels Original - 3.3oz

$2.99
4.1(471)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible

Pirate's Booty Aged White Cheddar Cheese Puffs - 10oz: Gluten-Free

$7.39($0.74/ounce)

Khloud White Cheddar Protein Popcorn - 4oz

$4.99($1.25/ounce)

Ghost Shaped Pizza - 15.14oz - Market Pantry™

$6.00
Market PantryNew at target
4.2(18)
SNAP EBT eligible

Low-Moisture Part-Skim Mozzarella String Cheese - 12oz/12ct - Good & Gather™

$3.29($0.27/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(5211)
Loved for: good value
SNAP EBT eligible

Mini Babybel Original Semisoft Cheeses - 9.9oz/14ct

$8.19($0.83/ounce)
4.7(3257)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Low-Moisture Part-Skim Mozzarella String Cheese - 24oz/24ct - Good & Gather™

$6.39($0.27/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(5211)
Loved for: good value
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.