Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

dots pretzels cheese curds

1,000+ results for “dots pretzels cheese curds”

Doritos Flamin' Hot Nacho Cheese Tortilla Chips - 9.25oz

Pringles Snack Cups Sour Cream & Onion Potato Crisps Chips Multipack - 8.8oz/12ct

$7.19($0.82/ounce)

Pringles Salt & Vinegar Potato Crisps Chips - 5.5oz

Boulder Canyon Avocado Oil Sea Salt Thin & Crispy Potato Chips - 6oz

$4.69($0.78/ounce)

Stacy's Simply Naked Pita Chips

$7.99
4.6(1401)
Loved for: great with dips
SNAP EBT eligible

Snyder's of Hanover Pretzel Rods - 12oz

$3.89($0.32/ounce)
4.7(1312)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Lay's Mix Potato Chips Variety Pack - 18ct/18oz

$8.99
reg $11.99
Sale

Frito-Lay Variety Pack Flavor Mix - 42ct: Cheese, Barbecue, Ranch

$19.99($0.48/ounce)
Select items on sale

Funyuns Flamin' Hot Onion Flavored Rings - 5.25oz

$4.99($0.95/ounce)

Sponsored

Chili Lime-Flavored Rolled Corn Tortilla Chips - 11oz - Good & Gather™

Pirate's Booty Aged White Cheddar Cheese Puffs - 10oz: Gluten-Free

$7.39($0.74/ounce)

PopCorners Spicy Queso - 7oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

Tostitos Crispy Rounds Tortilla Chips - 12oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

Quest Nutrition Tortilla Style Protein Chips - Nacho

Cheetos Puffs Cheese Flavored Party Size Snacks - 13.50oz

Tostitos Bite Size Tortilla Chips Party Size - 17oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

Siete Fuego Kettle Cooked Potato Chips - 5.5oz

4.7(796)
Loved for: healthy ingredients
SNAP EBT eligible

Peanut Butter Filled Pretzels - 44oz - Market Pantry

$11.59($0.26/ounce)
Market PantryOnly at target
4.6(2046)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.