Target New ArrivalsHalloweenChristmasGift IdeasClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

fettucine alfredo

206 results for “fettuccine alfredo”

Cavattappi Pesto Pasta with Chicken - 15.8oz - Good & Gather™

$8.99($0.57/ounce)

Stouffers Size Chicken Alfredo Meal - 31oz: High Protein, No Added Sugar

Knorr Pasta Sides Chicken Flavor - 4.3oz: No Added MSG, No Artificial Flavors, No Preservatives

$1.39($0.32/ounce)

Bertolli Chicken Alfredo & Penne - 22oz

4.3(251)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Brami Italian Protein Radiatori Pasta - 12oz

$3.49($0.29/ounce)
4.7(780)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Hamburger Helper Cheeseburger Macaroni Pasta Meal Kit - 6.6oz

$1.69($0.26/ounce)
was $1.89
New lower price

Rao's Four Cheese Ravioli w Marinara Sauce - 9.5oz

Kraft Spongebob Shapes Mac & Cheese Dinner - 5.5oz

$1.19($0.22/ounce)
4.6(623)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible

It's Skinny Fettuccini Pasta - 9.52oz

$3.99($0.42/ounce)
4.4(117)
Loved for: low calorie
SNAP EBT eligible

Chef Boyardee Beef Ravioli - 15oz

$1.19($0.08/ounce)

Sponsored

Kraft Restaurant Edition Romano Cacio E Pepe Mac and Cheese with Pipette Pasta - 9.5oz

$2.59
was $2.99
New lower price

Bertolli Frozen Chicken Florentine & Farfalle - 22oz

4.3(684)
Loved for: quick meal preparation
SNAP EBT eligible

Buitoni Five Cheese Tortellini Pasta - 20oz

$6.50
reg $7.99
Sale

Bertolli Alfredo Sauce with Aged Parmesan Cheese - 15oz

$3.19($0.21/ounce)
4.6(1232)
Loved for: versatile use
SNAP EBT eligible

Rao's Homemade Alfredo Sauce - 15oz

$7.59($0.51/ounce)
4.5(806)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Alfredo Sauce Regular - 15oz - Good & Gather™

$1.99($0.13/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(1763)
Loved for: affordable price
SNAP EBT eligible

Bertolli Garlic Alfredo Sauce with Aged Parmesan Cheese - 15oz

Ragu Classic Alfredo Sauce - 16oz

$2.49($0.16/ounce)
4.6(751)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

Roasted Garlic Alfredo Sauce - 15oz - Good & Gather™

$1.99($0.13/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(1763)
Loved for: affordable price
SNAP EBT eligible

Bertolli Creamy Basil Alfredo Sauce - 15oz

$3.19($0.21/ounce)
4.6(874)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.