Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

flax seed roasted

348 results for “flaxseed roasted”

Wonderful Lightly Salted Roasted Pistachios - 20oz

$11.49($0.57/ounce)
4.6(377)
Loved for: fresh taste
SNAP EBT eligible

Wonderful Pistachios No Shell Sea Salt & Pepper - 11oz: Roasted, Salted

Organic Raw Pepitas - 11oz Tub: Roasted

$7.99($0.73/ounce)
DSD MerchandisersNew at target
3.5(2)
SNAP EBT eligible

Wonderful Pistachios No Shells Honey Roasted - 5.5oz

$6.99($1.27/ounce)

Dill Pickle Cashews - 6oz - Good & Gather™

Good & GatherOnly at target
4.4(1554)
Loved for: addictive flavor
SNAP EBT eligible

Hot Honey Cashews - 6oz - Good & Gather™

Love Corn Sea Salt Crunchy Corn - 4oz

$3.19($0.80/ounce)

Planters Sunflower Kernels - 5.85oz: Salted, Mild Spice Level

$2.59($0.44/ounce)
4.5(353)
Loved for: fresh taste
SNAP EBT eligible

Blue Diamond Almonds - 25oz: Roasted

$11.89
4.7(639)
Loved for: freshness
SNAP EBT eligible

Evie's Snacks Roasted Texas Pecans Sweet and Salty Nuts - 3oz

$6.99

Peanuts and Cashews Variety Pack - 30oz/24ct - Good & Gather™

$10.99($0.37/ounce)

Sponsored

PuraVida Fire Roasted Primavera Mistura Mixed Vegetables - 10oz

$4.49
4.6(46)
Loved for: flavorful seasoning
SNAP EBT eligible

Homestyle Guacamole - 10oz - Good & Gather™

Santa Fe Tortilla Strips Salad Topper - 3.5oz - Good & Gather™

$1.89($0.54/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(714)
Loved for: flavorful seasoning
SNAP EBT eligible

Wild Fox Roasted Hickory Smoked Almonds - 10oz

Dark Chocolate Cocoa Almonds - 9.5oz - Good & Gather™

Good & GatherOnly at target
4.6(11914)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Pistachio Mixed Nuts - 14.5oz - Good & Gather™

$10.99($0.76/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(550)
Loved for: flavorful mix
SNAP EBT eligible

Frozen Roasted Sweet Potato Chunks - 12oz - Good & Gather™

$2.59($0.22/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(983)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Biena Chickpea Snacks Sea Salt - 8oz

$6.99($0.87/ounce)
4.2(196)
Loved for: variety of flavors
SNAP EBT eligible

Wonderful Pistachios Roasted & Salted - 16oz

$10.29($0.64/ounce)

Chopped Hazelnuts - 4oz - Good & Gather™

$5.99

Kinder's Woodfired Chili - 1oz

4.1(87)
Loved for: easy to use
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.