Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

free gluten kid snack

548 results for “free gluten kid snack”

Maui Onion Kettle Cooked Potato Chips - 8oz - Good & Gather™

Organic Blue Corn Tortilla Chips - 18oz - Good & Gather™

$6.39($0.36/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(3012)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Utz Honey Barbeque Potato Chips - 7.75oz

$2.79
reg $3.49
Sale

Fan Foods Star Wars Darth Vader Tortilla Chips - 9.25oz

$4.99
reg $6.99
Sale
4.7(295)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible

Simple Mills Cheddar - 4.25oz: No Artificial Fillers, No Artificial Sweeteners, No Artificial Flavors

Quest Nutrition Gluten Free Double Chocolate Chunk Whey Protein Bars - 20g Protein - 12ct

$23.99($0.94/ounce)

Larabar Peanut Butter Chocolate Chip – 28.8oz/18ct

$17.99($0.62/ounce)
Select items on sale
4.5(553)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Utz Salt'n Vinegar Potato Chips - 7.75oz

$2.71
reg $3.39
Sale
4.5(172)
Loved for: Tangy Flavor
SNAP EBT eligible

Ready® Chocolate Chip Protein Bars - 15g Protein - 5ct

Sponsored

Chocolate Chip Cookie Dough Nutrition Bars - 5ct - Good & Gather™

$4.89($0.61/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(831)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Zapp's New Orleans Kettle Style Voodoo Potato Chips - 8oz

$2.69($0.34/ounce)
4.7(595)
Loved for: great crunch
SNAP EBT eligible

LesserEvil Moonions Hyperspace Hot Onion Puffs - 6oz

$4.59($0.77/ounce)

Pure Protein Chewy Chocolate Chip High Protein Snack Protein Bar - 20g Protein - 12ct: Gluten-Free, Chewy

$14.44($0.68/ounce)
reg $16.99
Clearance

simplyFUEL Chocolate Chip Cookie Dough Protein Balls - 8g Protein - 8oz

$10.19($1.27/ounce)

On The Border Cantina Thins Tortilla Chips – 9.125oz

Ready® Chocolate Peanut Butter Protein Bars - 15g Protein - 5ct

$6.29
4.4(90)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Donkey Chips Unsalted Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Artificial Flavor

$4.49($0.41/ounce)

MadeGood Chocolate Chip Organic Granola Bites - 3.5oz: Vegan, Nut Free

Simple Mills Cheddar Pop Mmms - 4oz: No Artificial Fillers, Sweeteners, Or Preservatives

$5.29($1.32/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.