Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

fritos snack bags

1,000+ results for “fritos snack bags”

Pringles Snack Cups Sour Cream & Onion Potato Crisps Chips Multipack - 8.8oz/12ct

$7.19($0.82/ounce)

Popcorners Variety Pack - 15ct/9.375oz

$9.99($1.07/ounce)
reg $10.99
Sale

Pringles Salt & Vinegar Potato Crisps Chips - 5.5oz

4.5(1806)
Loved for: perfect crunch
SNAP EBT eligible

Funyuns Flamin' Hot Onion Flavored Rings - 5.25oz

$4.99($0.95/ounce)

Doritos Spicy Sweet Chili Tortilla Chips - 14.5oz

$6.69($0.46/ounce)
Buy 2 for $10 snacks & dips
+ 1 deal
4.8(723)
Loved for: Sweet And Spicy Flavor
SNAP EBT eligible

Stacy's Simply Naked Pita Chips

$7.99
4.6(1403)
Loved for: great with dips
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Smartfood Mix Variety Pack - 9oz/18ct

$9.99($1.11/ounce)
reg $10.99
Sale

LesserEvil Cheezmos Snack Pack Puffs - 4.6oz/10ct

PopCorners Spicy Queso - 7oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

$4.79($0.68/ounce)
4.4(1172)
Loved for: light texture
SNAP EBT eligible

Sponsored

Pirate's Booty Aged White Cheddar Cheese Puffs - 10oz: Gluten-Free

$7.39($0.74/ounce)

Tostitos Original Restaurant Style Tortilla Chips

$4.59 - $6.69
Buy 2 for $10 snacks & dips
+ 1 deal
4.7(3150)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Dot's Homestyle Pretzels Snack Variety Pack -18oz/18ct: Original, Honey Mustard

WILDE 13g Protein Chips - Sea Salt & Vinegar - 4ct

$8.99($1.68/ounce)
4.5(1110)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Doritos Tortilla Chips Cool Ranch Minis - 1.95oz

$1.59($0.82/ounce)

Traditional Kettle Potato Chips - 8oz - Good & Gather: Gluten-Free

$2.59($0.32/ounce)

Tostitos Bite Size Tortilla Chips Party Size - 17oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

Cheetos Puffs Cheese Flavored Party Size Snacks - 13.50oz

Doritos Flamin' Hot Cool Ranch Tortilla Chips - 9.25oz

$4.59($0.50/ounce)
Buy 2 for $8 Doritos chips
+ 1 deal
4.5(1032)
Loved for: spicy flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.