Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

frozen potatoes and veggies

339 results for “frozen potatoes and veggies”

Bibigo Frozen Chicken Wonton Soup - 10.0oz

$4.39($0.44/ounce)
4.2(67)
Loved for: flavorful broth
SNAP EBT eligible

Amy's Organic Gluten Free and Vegan Frozen  Rice Macaroni and Cheese - 8oz

Stouffer's Cheddar Cheese Potato Bacon Bake Meals - 10oz: No Added Sugar

$3.59($0.36/ounce)

Birds Eye Frozen Fire Roasted Corn - 12oz

$3.99($0.33/ounce)
4.5(79)
Loved for: Flavorful
SNAP EBT eligible

Amy's Frozen Spinach Ravioli Bowl - 8.5oz

$6.29($0.74/ounce)

Frozen Regular Cut Green Beans - 28oz - Good & Gather™

$2.29($0.08/ounce)

Healthy Choice Max Frozen Tex Mex Chicken - 14oz

$5.49($0.39/ounce)
4.3(256)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Amys Frozen Penne Bowl with Mushrooms and Spinach - 9oz

$6.29($0.70/ounce)

Russet Potato - 5lb Bag

$4.69
New at target
3.6(15)
SNAP EBT eligible

Tem Toa Frozen Vegetable Pad Thai - 9oz

$5.99
4.1(78)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Devour Frozen All Day Breakfast Double Sausage and Bacon Loaded Tots - 9oz

Birds Eye Voila! Frozen Family Size Alfredo Chicken - 42oz

Red Potatoes - 3lb Bag

$3.69($1.23/ounce)
Only at target
4.2(42)
SNAP EBT eligible

Organic Frozen Butternut Squash - 10oz - Good & Gather™

Bibigo Frozen Spicy Chicken & Vegetable Crispy Dumpling Bites - 7.7oz

$3.99($0.52/ounce)

Amy's Gluten Free Frozen Tortilla Casserole & Black Beans Bowls - 9.5oz

$6.29($0.66/ounce)

Birds Eye Frozen Cauliflower Wings Garlic Parmesan - 13.25oz

$3.99($0.30/ounce)
4.2(318)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Tattooed Chef Frozen Brown Butter & Sage Agnolotti Bowl - 8oz

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.