Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

gaming snacks

1,000+ results for “gaming snacks”

Frito-Lay Variety Pack Family Fun Mix - 42ct

$19.99
Select items on sale
4.7(3005)
Loved for: great variety
SNAP EBT eligible

Quaker Protein Rice Tangy Barbecue Crisps - 5.2oz: 6g Protein

$4.29
4.2(111)
Loved for: added protein
SNAP EBT eligible

Lay's Flamin' Hot Flavored Potato Chips - 7.75oz

Drizzilicious Rice Cake S'mores - 0.74oz

$0.99
4.6(201)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Lay's Sour Cream & Onion Flavored Party Size Potato Chips - 12.50oz: No Artificial Flavors

Pirate's Booty Aged White Cheddar Cheese Puffs - 10oz: Gluten-Free

$7.39($0.74/ounce)

Boulder Canyon Avocado Oil Sea Salt Thin & Crispy Potato Chips - 6oz

$4.69($0.78/ounce)

LesserEvil Moonoions Intergalactic Onion Puffs - 6oz

$4.59($0.77/ounce)
4.1(493)
Loved for: light texture
SNAP EBT eligible

Sponsored

Tostitos Original Restaurant Style Tortilla Chips

$4.59 - $6.69
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal
4.7(3148)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Cheetos Puffs Cheese Flavored Party Size Snacks - 13.50oz

Cheetos Crunchy Cheese Flavored Party Size Snacks - 15oz

$6.69($0.45/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal
4.7(1844)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Quest Nutrition Tortilla Style Protein Chips - Nacho

Chester's Puffcorn Flamin' Hot Puffed Corn Snacks - 4.25oz

Stacy's Simply Naked Pita Chips

$7.99
4.6(1402)
Loved for: great with dips
SNAP EBT eligible

Organic Blue Corn Tortilla Chips with Flax Seeds - 12oz - Good & Gather: Certified Gluten-Free

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.