Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

gluten free veggie straws

434 results for “gluten free veggie straws”

Utz Kettle Classics Dark Russets Potato Chips - 7.5oz: Gluten-Free, No Preservatives

Lieber's Multi Grain Rice Cakes - 3.1oz: Wheat Free

$2.49($0.80/ounce)

MASA Traditional Tortilla Chips Lime - 5oz

Hawaiian Crispy & Crunchy Luau BBQ Kettle Style Potato Chips - 7.5oz

$3.49($0.47/ounce)

Iberia Banana Potato Chips - 2.5oz: Gluten-Free

$1.49($0.60/ounce)

Chifles Plantain Strips - 8oz

$4.19($0.52/ounce)
4.6(118)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Utz "The Crab Chip" Potato Chips - 7.75oz

$2.71
reg $3.39
Sale

Chifles Maduritos Sweet Plantain Chips - 9oz

$4.99
4.7(133)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Herr's Salt & Vinegar Potato Chips: Gluten-Free

$3.59($0.46/ounce)
4.8(198)
Loved for: bold flavor
SNAP EBT eligible

Tim's Jalapeno Flavored Extra Thick & Crunchy Potato Chips - 7.5oz

Golden Flake Sweet Heat BBQ Potato Chips - 7.5oz: Gluten-Free

$3.99($0.53/ounce)
4.6(149)
Loved for: unique flavors
SNAP EBT eligible

Chifles Plantain Chips Original Snack Pack - 12oz: Gluten-Free, Vegan

Bamba Peanut Snack - 1oz

$0.89($0.89/ounce)
4.3(61)
SNAP EBT eligible

Cape Cod Potato Chips Wavy Cut Sea Salt Kettle Chips - 7.5oz

Herr's Crips & Tasty Potato Chips - 8oz: Gluten-Free

$3.59($0.45/ounce)
4.9(134)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Chifles Plantain Chips Original Tub - 20oz

$8.99($0.45/ounce)
4.7(133)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.