Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

hanukkah food

1,000+ results for “hanukkah food”

Buldak Carbonara Dumpling - 1.57lbs

$7.99($0.32/ounce)

Ghirardelli Caramel Milk Chocolate Candy SQUARES Bar - 4.8oz

$5.99($1.25/ounce)
4.7(397)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Idahoan Gluten Free Baby Reds Mashed Potatoes - 4.1oz: Wheat Free, Plant-Based

$1.59($0.39/ounce)
was $1.69
New lower price

Chicken Pot Pie - 30oz - Good & Gather

$13.99($0.47/ounce)
4.1(47)
Loved for: flaky crust
SNAP EBT eligible

Frozen Four Cheese Gnocchi - 22oz - Good & Gather™

Ghirardelli INTENSE DARK Chocolate Candy SQUARES, 72% Cacao - 4.1oz

$6.49($1.58/ounce)
was $6.99
New lower price
4.8(314)
Loved for: individually wrapped
SNAP EBT eligible

Glico Pocky Chocolate Covered Biscuit Sticks 2.47oz

4.7(742)
Loved for: convenient snack
SNAP EBT eligible

Ghirardelli Milk Chocolate Candy SQUARES Assortment - 4.8oz

$6.49($1.35/ounce)
was $6.99
New lower price
4.8(311)
Loved for: rich flavors
SNAP EBT eligible

S'Mores Mini Bites - 7.5oz - Favorite Day™

$5.00
4.3(54)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Dove Promises Dark Chocolate Candy - 14.08oz

$9.99($0.71/ounce)
4.8(407)
Loved for: rich creamy texture
SNAP EBT eligible

State Fair Beef Corn Dogs - 13.35oz/5ct

$4.99($0.37/ounce)
4.6(180)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Tony's Chocolate Sampler Pack Candy - 10.16oz/6ct

Lindt Excellence Sea Salt Dark Chocolate Candy Bar - 3.5 oz.

Stouffer's Chicken & Broccoli Pasta Bake Meal Dinner - 40oz: No Added Sugar, High Protein, No Preservatives

$8.99($0.22/ounce)
reg $9.89
Sale

Samyang Buldak Birria Spicy Ramen - 22.9oz/5ct

$7.59
reg $7.99
Sale

Lindt Classic Recipe Milk Chocolate Candy Bar - 4.4 oz.

$5.99($1.36/ounce)

Buldak Frozen Carbonara Topokki - 1.08lbs

$7.99
4.1(33)
Loved for: fresh flavor
SNAP EBT eligible

Lindt Excellence 85% Cocoa Dark Chocolate Candy Bar - 3.5 oz.

Lindt Excellence 90% Cocoa Dark Chocolate Candy Bar - 3.5 oz.

$5.99($1.71/ounce)
4.5(390)
Loved for: smooth texture
SNAP EBT eligible

Ghirardelli Dark Chocolate Candy squares with Sea Salt Caramel Filling

$6.49 - $26.99
Lower price on select items

Frozen Lightly Seasoned Grain & Grilled Vegetable Blend - 12oz - Good & Gather™

$3.19($0.27/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(194)
Loved for: fresh taste
SNAP EBT eligible

Lindt Excellence 70% Cocoa Dark Chocolate Candy Bar - 3.5 oz.

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.