Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

healthy mayo

204 results for “healthy mayo”

Sturdy Sauce High Protein Marinara Pasta Sauce - 17oz

$11.99($0.71/ounce)

Creamy Tzatziki Style Greek Dressing - 11.8oz - Good & Gather™

$2.69($0.23/fluid ounce)
was $2.99
New lower price

Ken's Steak House Creamy Caesar Salad Dressing - 16 fl oz: Gluten-Free

$3.49($0.22/fluid ounce)

Annie's Homegrown Organic Bernie O's Pasta in Tomato & Cheese Sauce 15oz

Cleveland Kitchen Classic Kimchi - 16oz

$5.29($0.33/ounce)

French's Original Crispy Fried Onions - 6oz

$4.59($0.77/ounce)
4.7(1134)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Brianna's Asiago Caesar Dressing - 12 fl oz: Gluten-Free, No High Fructose Corn Syrup

$3.99($0.33/fluid ounce)

Wonton Strips Salad Topper - 3.5oz - Good & Gather™

$1.89($0.54/ounce)

La Terra Fina Spinach Artichoke & Parmesan Dip - 10oz

$5.99($0.60/ounce)
4.4(165)
Loved for: gluten-free
SNAP EBT eligible

Non-Pareil Capers - 3.5oz - Good & Gather™

$1.99($0.57/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(369)
Loved for: affordable
SNAP EBT eligible

Sponsored

Tessemae's Organic Classic Greek Dressing - 10 fl oz

$2.99
reg $4.99
Sale
4.8(34)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible

Kikkoman Ponzu Citrus Seasoned Dressing & Sauce 10oz: Keto Certified, Dairy-Free

Chosen Foods Mediterranean Artichoke Dressing - 8 fl oz

$5.29($0.66/fluid ounce)
4.4(141)
Loved for: versatile use
SNAP EBT eligible

Rao's Homemade Marinara Sauce Premium Quality All Natural Tomato Sauce & Pasta Sauce Keto Friendly & Carb Conscious - 32oz

Organic Roasted Garlic Pasta Sauce 24oz - Good & Gather™

$2.59($0.11/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(2192)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible

Snack Pitted Green Olives with Rosemary and Thyme - 1.05 oz - Good & Gather™

Ken's Steak House Simply Vinaigrette Greek Salad Dressing - 16 fl oz: Gluten-Free

$3.49($0.22/fluid ounce)

Ayoh! Hot Giardinayo Sando Sauce - 12 fl oz

$8.99
4.3(92)
Loved for: unique flavor
SNAP EBT eligible

Ken's Steak House Lite Balsamic Vinaigrette Dressing - 16 fl oz: Gluten-Free

$3.49($0.22/fluid ounce)

Smash Kitchen Organic Yellow Mustard - 20oz

$3.69
4.8(190)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Goodles Protein Pasta Lucky Penne - 8 oz: Added Prebiotics

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.