healthy packaged snacks
1,000+ results for “healthy packaged snacks”
$11.49($1.38/ounce)
SNAP EBT eligible
$9.49($1.00/ounce)
Loved for: high protein content
$11.29($0.74/ounce)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible
$16.49($0.85/ounce)
reg $17.49
Sale
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$7.59($0.75/ounce)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$17.79($1.56/ounce)
SNAP EBT eligible
$7.99($0.91/ounce)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$18.99($0.98/ounce)
Loved for: good texture
$18.99($0.90/ounce)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
Sponsored
$3.29($0.32/ounce)
$8.79($0.97/ounce)
reg $9.59
Sale
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible
$17.79($0.49/ounce)
Loved for: nutritional value
SNAP EBT eligible
$8.79($0.97/ounce)
reg $9.29
Sale
$6.89($0.98/ounce)
Loved for: high protein content
$18.99($0.90/ounce)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible
$9.49 - $26.49
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible
$9.49($0.90/ounce)
Loved for: high protein
SNAP EBT eligible
$6.69
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible
Sponsored
Trending now
- $6.99($0.65/ounce)reg $8.49 SaleCoupon: $1 off4.5 out of 5 stars with 107 ratings
- $2.79($0.39/ounce)Buy 2 for $4 Goldfish snacks4.8 out of 5 stars with 1217 ratings
- $2.79($0.35/ounce)Buy 2 for $4 Goldfish snacks4.6 out of 5 stars with 739 ratings
- $3.99($0.32/ounce)Buy 2 for $7 Cheez-It snacks4.6 out of 5 stars with 2078 ratings
- $3.99($0.32/ounce)Buy 2 for $7 Cheez-It snacks4.5 out of 5 stars with 2671 ratings
- $3.79($0.51/ounce)reg $4.99 Sale4.6 out of 5 stars with 1497 ratings
- $2.79($0.42/ounce)Buy 2 for $4 Goldfish snacks4.7 out of 5 stars with 704 ratings
- $2.79Buy 2 for $4 Goldfish snacks4.7 out of 5 stars with 101 ratings