skip to main content
skip to footer
Target New Arrivals
Halloween
Clothing, Shoes & Accessories
Home & Decor
Kitchen & Dining
Patio, Lawn & Garden
Grocery
Household Essentials
Baby
Beauty
Target Beauty Studio
Personal Care
Sports & Outdoors
Pets
Health
Wellness
School & Office Supplies
Toys & Games
Electronics & Tech
Video Games
Books, Music & Movies
Party Supplies
Gift Ideas
Gift Cards
Shop by Community
Target Optical
Deals
Clearance
New Arrivals
Back to School
College
Top Deals
Target Circle Deals
Weekly Ad
Shop Order Pickup
Shop Same Day Delivery
Registry
RedCard
Target Circle
Find Stores
Target Circle™
Target Circle™ Card
Target Circle 360™
Registry & Wish List
Weekly Ad
Find Stores
Categories
Deals
Pickup & delivery
search
hot cocoa spoons
Target
Grocery
hot cocoa spoons
Filter
Sort
Pickup
Same-day Delivery
Shipping
Shop in store
Deals
Brand
Diet Type
Dietary Preferences
Sold by
Occasion
New & Top Rated
Type
247 results
for “hot cocoa spoons”
$9.37
reg
$12.49
Sale
Holiday Spatulas Funny Cute Thanksgiving Xmas Season Cooking Utensils - Crazy Dog Spatula for Thanksgiving Get Basted
Crazy Dog T-Shirts, Inc.
5
(1)
Add to cart
$29.98
South Bend Chocolate Company Hot Chocolate Bomb with Marshmallows, 2 Count
SOUTH BEND CHOCOLATE COMPANY
Add to cart
$9.99 - $14.99
Sprinkle Me This – Gingerbread Men Sprinkles – 4, 8 & 12 oz – Festive Dessert Topping for Cookies, Cupcakes, and Cakes
Sprinkle Me This
Add to cart
$9.99 - $14.99
Sprinkle Me This – The Gift of Christmas Edible Sprinkles – 4, 8 & 12 oz – Festive Dessert Topping for Cookies, Cupcakes, and Cakes
Sprinkle Me This
Add to cart
$16.99
Cookie Cutter Kit Merry Christmas Tin - Hearth & Hand™ with Magnolia
Hearth & Hand with Magnolia
New at
target
¬
Online
starting October 4 at 7am UTC
In stores
coming soon
Add to cart
$9.99
The Kosher Cook - Wood Mixing Spoon
The Kosher Cook
Add to cart
$9.99 - $14.99
Sprinkle Me This – Dextrose Holly Berry Blend Sprinkle Mix – 4, 8 & 12 oz – Festive Dessert Topping for Cookies, Cupcakes, and Cakes
Sprinkle Me This
Add to cart
$9.99 - $14.99
Sprinkle Me This – Christmas Blend Nonpareils – 4, 8 & 12 oz – Festive Dessert Topping for Cookies, Cupcakes, and Cakes
Sprinkle Me This
Add to cart
$24.95
Charleston Chew Vanilla Hot Cocoa, Compatible Keurig KCup Brewers, 40 Count
Charleston Chew
SNAP EBT eligible
Add to cart
$8.00
Stainless Steel Solid Turner Champagne - Figmint™
Figmint
New at
target
¬
Add to cart
$14.99
The Kosher Cook - Spoon
The Kosher Cook
Add to cart
$14.99
The Kosher Cook - Pasta Spoon
The Kosher Cook
Add to cart
Sponsored
$9.99 - $14.99
Sprinkle Me This – Jimmies and Snowflake Sprinkles – 4, 8 & 12 oz – Festive Dessert Topping for Cookies, Cupcakes, and Cakes
Sprinkle Me This
Add to cart
$9.99 - $14.99
Sprinkle Me Thi – O.M.G. Oh My Gingerbread Sprinkles – 4, 8 & 12 oz – Festive Dessert Topping for Cookies, Cupcakes, and Cakes
Sprinkle Me This
Add to cart
$44.99
reg
$49.99
Sale
Bombombs, Hot Chocolate Bomb Gift Set, 5 Flavors in Colorful Wrappers; Fudge Brownie, Caramel Candy, S'Mores, Cookies & Cream, & Peppermint, Set of 24
Thoughtfully
Add to cart
$9.99 - $14.99
Sprinkle Me This – Festival Candy Cane Crunch Sprinkles – 4, 8 & 12 oz – Festive Dessert Topping for Cookies, Cupcakes, and Cakes
Sprinkle Me This
Add to cart
$14.99
Grinch Who Hash Sculpted Soap Pump Dispenser
The Grinch
4
(2)
Add to cart
$27.99
Storied Home Stoneware Brie Baker with Wood Tree Shaped Spoon and Reactive Glaze, Red
Storied Home
New at
target
¬
Add to cart
$9.99 - $14.99
Sprinkle Me This – Red and Green Tree Sprinkles – 4, 8 & 12 oz – Festive Dessert Topping for Cookies, Cupcakes, and Cakes
Sprinkle Me This
Add to cart
$9.99 - $14.99
Sprinkle Me This - Harvest Season Sensation Confetti Mix Edible Sprinkles - 4, 8 & 12 oz - Fall Dessert Topping for Cookies, Cupcakes & Cakes
Sprinkle Me This
Add to cart
$9.99 - $14.99
Sprinkle Me This – Confetti Christmas Sprinkles – 4, 8 & 12 oz – Festive Dessert Topping for Cookies, Cupcakes, and Cakes
Sprinkle Me This
Add to cart
$9.99 - $14.99
Sprinkle Me This – Green, Red and White Blend Sprinkles – 4, 8 & 12 oz – Festive Dessert Topping for Cookies, Cupcakes, and Cakes
Sprinkle Me This
Add to cart
$9.99 - $14.99
Sprinkle Me This – A Treat for St. Nick Edible Sprinkles – 4, 8 & 12 oz – Festive Dessert Topping for Cookies, Cupcakes, and Cakes
Sprinkle Me This
Add to cart
$9.39 - $9.79
Chef Craft 11.5-Inch Basic Heat Resistant Nylon Solid Serving Spoon
CHEF CRAFT
Add to cart
Sponsored
of 11
Page 1
Page 6
Page 8
Trending now
Skip to next section
$3.49
($0.32/ounce)
Swiss Miss Pumpkin Spice Hot Cocoa Mix - 8ct
4.5 out of 5 stars with 390 ratings
390 reviews
Add to cart
Bestseller
$3.49
($0.32/ounce)
Swiss Miss Milk Chocolate Hot Cocoa Mix - 8ct
4.8 out of 5 stars with 5797 ratings
5797 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.49
($0.32/ounce)
Swiss Miss Marshmallow Hot Cocoa Mix - 8ct
4.9 out of 5 stars with 5329 ratings
5329 reviews
Add to cart
Highly rated
$7.99
($1.00/ounce)
Ghirardelli Double Chocolate Hot Cocoa Mix - 8oz/8ct
4.8 out of 5 stars with 424 ratings
424 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.99
($0.37/ounce)
Nestle Abuelita Hot Chocolate Mix - 8ct
4.7 out of 5 stars with 398 ratings
398 reviews
Add to cart
Highly rated
$6.49
($0.81/ounce)
Double Chocolate Flavored Hot Cocoa Mix - 8oz - Good & Gather™
4.4 out of 5 stars with 472 ratings
472 reviews
Add to cart
Highly rated
$9.19
Swiss Miss Marshmallow Hot Cocoa Mix Canister - 37.18oz
4.7 out of 5 stars with 443 ratings
443 reviews
Add to cart
Highly rated
$6.49
($0.81/ounce)
Sea Salt Caramel Hot Cocoa Mix - 8oz - Good & Gather™
4.3 out of 5 stars with 391 ratings
391 reviews
Add to cart
Highly rated
$8.49
($1.06/ounce)
Starbucks Double Chocolate Hot Cocoa Mix - 8ct
4.5 out of 5 stars with 411 ratings
411 reviews
Add to cart
$6.99
($0.44/ounce)
Double Chocolate Flavored Hot Cocoa Mix - 16oz - Good & Gather™
4.2 out of 5 stars with 208 ratings
208 reviews
Add to cart
$6.49
($0.82/ounce)
Pumpkin Spice Hot Cocoa Mix - 7.9oz/8ct - Good & Gather™
4.2 out of 5 stars with 168 ratings
168 reviews
Add to cart
Highly rated
$10.99
($3.66/ounce)
reg
$11.99
Sale
Mindful Nutrition Organic Skinny Cocoa Mix - 3oz
4.8 out of 5 stars with 124 ratings
124 reviews
Add to cart
Highly rated
$11.99
($5.71/ounce)
reg
$12.99
Sale
Mindful Nutrition Mindful Calm Cocoa Mix - 2.1oz: Sugar-Free, Non-Dairy
4.8 out of 5 stars with 128 ratings
128 reviews
Add to cart
$11.99
reg
$12.99
Sale
Mindful Nutrition Protein Cocoa Mix - 7.2oz
4.8 out of 5 stars with 8 ratings
8 reviews
Add to cart
$8.99
($0.75/ounce)
Equal Exchange Organic Dark Hot Chocolate - 12oz: May Contain Soy/Soybean, May Contain Milk
4.6 out of 5 stars with 125 ratings
125 reviews
Add to cart
$8.99
($0.75/ounce)
Equal Exchange Organic Hot Cocoa - 12oz: Certified
4.4 out of 5 stars with 41 ratings
41 reviews
Add to cart
$11.99
($1.00/ounce)
Mike & Jen's Cocoa Mix - 12oz
4.3 out of 5 stars with 32 ratings
32 reviews
Add to cart
Highly rated
$8.99
($0.22/ounce)
Swiss Miss Hot Milk Chocolate with Marshmallows - 41.4oz/30ct
4.9 out of 5 stars with 3795 ratings
3795 reviews
Add to cart
Highly rated
$8.99
($0.22/ounce)
Swiss Miss Hot Milk Chocolate - 41.4oz/30ct
4.9 out of 5 stars with 4228 ratings
4228 reviews
Add to cart
$44.99
reg
$49.99
Sale
Bombombs, Hot Chocolate Bomb Gift Set, 5 Flavors in Colorful Wrappers; Fudge Brownie, Caramel Candy, S'Mores, Cookies & Cream, & Peppermint, Set of 24
Add to cart
$42.99
reg
$44.99
Sale
BomBombs Hot Chocolate Bombs Gift Set – 24 Cocoa Bombs with Fudge Brownie, Caramel, S’mores, Cookies & Cream & Peppermint
Add to cart
$9.19
($1.53/ounce)
Starbucks Classic Hot Cocoa Mix - 6oz/6ct
4.5 out of 5 stars with 36 ratings
36 reviews
Add to cart
$29.98
South Bend Chocolate Company Hot Chocolate Bomb with Marshmallows, 2 Count
Add to cart
Get top deals, latest trends, and more.
Email address
Sign up
Privacy policy
Terms