jelly snacks
$28.10($0.47/ounce)
Value Bundle
$29.58 when purchased separately
SNAP EBT eligible
Cheez-ItNew at target
SNAP EBT eligible
$9.99($0.45/ounce)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible
$6.29
Loved for: soft texture
SNAP EBT eligible
$5.99($0.34/ounce)
PringlesNew at target
SNAP EBT eligible
Sponsored
$3.99($0.50/ounce)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$16.52($0.21/ounce)
$17.38 when purchased separately
$3.99($0.50/ounce)
SNAP EBT eligible
$5.29($0.30/ounce)
Loved for: great flavors
SNAP EBT eligible
Reese'sNew at target
SNAP EBT eligible
$1.19 - $9.79
Buy 2 for $4 Goldfish snacks
Sponsored