jelly snacks
$5.99($1.13/ounce)
$6.99
$3.69($0.51/ounce)
Loved for: Thin And Crunchy
SNAP EBT eligible
$3.49($0.25/ounce)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible
SNAP EBT eligible
Sponsored
$4.29($0.61/ounce)
$3.69($0.41/ounce)
Loved for: great for recipes
SNAP EBT eligible
$4.29($0.54/ounce)
$4.99
was $5.99
New lower price
$3.89
$4.99
was $5.99
New lower price
Sponsored