Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

keto snack peanut butter

255 results for “keto snack peanut butter”

Cerebelly Organic Clever Blueberry Muffin Snack Bars - 5g Protein - 4.8oz/4ct

$6.49($1.35/ounce)

Bear Naked Honey Nut Butter Granola Chewy Bites - 5oz/5ct

$4.99
4.5(58)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Genius Gourmet Keto Bars Bar Peanut Butter Chocolate - Case of 10 - 1.09 ounce

Nature Valley Crunchy Variety Pack - 30ct/44.7oz

$12.89($0.29/ounce)

RXBAR A.M. Honey Cinnamon Peanut Butter Bar - 1.9oz

4.5(439)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Peanut Butter S'mores Trail Mix - 9oz - Favorite Day™

Sunbelt Snickerdoodle Granola Bars - 8.27oz/8ct

$3.19($0.39/ounce)

Sponsored

Midi Bites Peanut Snack Bar - 3.5oz

$4.99
Midi BitesNew at target
5(2)
SNAP EBT eligible

Lenny & Larry's Cookie-Fied Big Bar - Peanut Butter Chocolate Chip - 12ct

FITCRUNCH Chocolate Peanut Butter Baked Snack Bar- 16g of Protein

$21.99
4.4(395)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Snyder's of Hanover Pretzel Pieces Peanut Butter Filled - 10oz: Mild Spice Level

$3.89($0.39/ounce)

HERR'S Peanut Butter Pretzel Barrel 22oz

$9.49($0.43/ounce)

Nick's Salty Peanut Protein Bars - 4ct

$7.47($1.06/ounce)
reg $8.79
Clearance
4.3(55)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Powered by AI

Guests also ask:

These snacks are generally low in carbs and sugar: net carbs typically run about 2–4 grams per serving, with total sugar commonly around 1–2 grams per serving.

Fiber content is often highlighted and commonly ranges from about 6 up to 14 grams of fiber per serving across different products.

Most are sold ready-to-eat and come individually wrapped or in small multi-count packs, usually packed in cartons or boxes for retail.

Calorie details vary by product—some list a specific calorie count (for example, about 250 calories for one item), while others include notes such as "Not a low calorie food."

Reviews are generally positive: shoppers frequently call them tasty with a peanut butter flavor, convenient for on-the-go use, and often filling or satisfying.

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.