Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

kids soup

317 results for “kids soup”

Campbell's Condensed Homestyle Chicken Noodle Soup - 10.5oz: No Added Sugar, No High Fructose Corn Syrup

Campbell's Italian Style Wedding Soup - 16.1oz: Good Source of Fiber

$2.49
reg $3.19
Sale

Campbell's Chunky Classic Chicken Noodle Soup - 18.6oz: No High Fructose Corn Syrup

$2.49($0.13/ounce)

Campbell's Condensed Family Size Cream of Chicken Soup - 22.6oz

Campbell's Chunky Hearty Beef Barley Soup - 18.8oz: No High Fructose Corn Syrup

$2.49($0.13/ounce)

Sponsored

Campbell's Condensed Vegetable Soup - 10.5oz: No High Fructose Corn Syrup

$2.19($0.21/ounce)

Campbell's Condensed Family Size Cream of Mushroom Soup - 22.6oz

$2.99($0.13/ounce)
4.8(1072)
Loved for: versatile ingredient
SNAP EBT eligible

Rao’s Made For Home Chicken Noodle Soup -  16oz

$3.99($0.25/ounce)

Pacific Foods Organic Gluten Free Chicken & Wild Rice Soup - 16.3oz

$3.49($0.21/ounce)
was $3.69
New lower price
4.4(283)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible

Campbell's Condensed Healthy Request Cream of Celery Soup - 10.5oz

$2.19($0.21/ounce)

Campbell's Condensed Tomato Bisque Soup - 11oz: No Artificial Colors, No High Fructose Corn Syrup

Campbell's Condensed Cheddar Cheese Soup - 10.5oz: No High Fructose Corn Syrup

$2.19($0.21/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.