Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

kids pretzels

1,000+ results for “kids pretzels”

Rold Gold Selects Garlic Parmesan Chips - 16oz

$6.79($0.42/ounce)

Snack Factory Bites - Sea Salt - 9oz

$4.69($0.52/ounce)
4.7(516)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Snyder's of Hanover Pretzel Pieces Peanut Butter Filled - 10oz: Mild Spice Level

$3.89($0.39/ounce)

Snyder's of Hanover Pretzels Olde Tyme Pretzels - 16oz

$3.89($0.24/ounce)

Dill Pickle Seasoned Pretzels - 16oz - Favorite Day™

$5.00($0.31/ounce)
4.5(139)
Loved for: great texture
SNAP EBT eligible

Dot's Homestyle Pretzels Original Twists - 5oz

Honey Mustard Seasoned Pretzel Twists - 16oz - Favorite Day

Snyder's of Hanover Valentines Day Mini Pretzels - 15oz/30ct

Snyder's of Hanover Old Fashioned Pretzel Rods - 27oz: Mild Spice Level

Sponsored

Elote Tortilla Chips - 10oz - Good & Gather™

Drizzilicious Drizzled Mini Rice Cake Variety Pack - 11.1oz/15ct

$12.99
DrizziliciousNew at target
4.5(336)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Variety Pack Classic Mix - 18ct

$8.99($0.50/ounce)
Select items on sale
4.7(4434)
Loved for: great variety
SNAP EBT eligible

Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips - 9.25oz

4.8(12901)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Popcorners Kettle Corn Snacks Sharing Size - 7oz

4.8(2245)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Ruffles Cheddar And Sour Cream Potato Chips - 8oz

$4.29($0.54/ounce)
4.7(2315)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Drizzilicious Halloween Chips Variety Pack - 17.76oz/24ct

Snackish Variety Pack 8g Protein Potato Chips - 6.6oz/6ct

Pringles Grab And Go Variety Pack - 22oz/16ct: Original, Cheddar, Barbecue, Sour Cream

$14.39($0.65/ounce)

Snackish Pickle Punch Potato Crisps - 5oz

$4.99
4.1(1042)
Loved for: healthy ingredients
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.