skip to main content
skip to footer
Target New Arrivals
Halloween
Clothing, Shoes & Accessories
Home & Decor
Kitchen & Dining
Patio, Lawn & Garden
Grocery
Household Essentials
Baby
Beauty
Target Beauty Studio
Personal Care
Sports & Outdoors
Pets
Health
Wellness
School & Office Supplies
Toys & Games
Electronics & Tech
Video Games
Books, Music & Movies
Party Supplies
Gift Ideas
Gift Cards
Shop by Community
Target Optical
Deals
Clearance
New Arrivals
Back to School
College
Top Deals
Target Circle Deals
Weekly Ad
Shop Order Pickup
Shop Same Day Delivery
Registry
RedCard
Target Circle
Find Stores
Target Circle™
Target Circle™ Card
Target Circle 360™
Registry & Wish List
Weekly Ad
Find Stores
Categories
Deals
Pickup & delivery
search
kids sweets
Target
Clothing, Shoes & Accessories
kids sweets
Filter
Sort
Target Circle Deals
Pickup
Same-day Delivery
Shipping
Shop in store
Deals
New & Top Rated
Type
Brand
Flavor
Diet Type
Dietary Preferences
Price
1,000+ results
for “kids sweets”
$15.79 - $21.99
Snackathon Milk Chocolate Cinnamon Gummy Bears, Sweet & Spicy Gourmet Candy
Snackathon
Add to cart
$17.99
Girls' - Disney Princess - Snow White Sweet As Can Be Fitted Short Sleeve Graphic T-Shirt
Disney Princess
Add to cart
$17.99
Girls' - Disney - Sweet Seasons Greetings Fitted Short Sleeve Graphic T-Shirt
Disney
Add to cart
$17.99
Girls' - Disney - Ariel Sweet Natured Fitted Short Sleeve Graphic T-Shirt
Disney
Add to cart
$17.99
Girls' - Disney - Sweet Natured Fitted Short Sleeve Graphic T-Shirt
Disney
Add to cart
$17.99
Girls' - Disney - So Sweet Fitted Short Sleeve Graphic T-Shirt
Disney
Add to cart
$17.99
Girls' - Candy Land - Sweet Adventures Plumpy Fitted Short Sleeve Graphic T-Shirt
Candy Land
Add to cart
$17.99
Girls' - Nickelodeon - Shimmer & Shine Sparkle In My Glitter Fitted Short Sleeve Graphic T-Shirt
Nickelodeon
Add to cart
$17.99
Girls' - Paw Patrol - Skye Rubble Marshall Sweet Trio Fitted Short Sleeve Graphic T-Shirt
PAW Patrol
Add to cart
$17.99
Girls' - Disney - Sweet Like My Mom- Youth Girls Short Sleeve T-Shirt Fitted Short Sleeve Graphic T-Shirt
Disney
Add to cart
$17.99
Girls' - Instant Message - Sweet Cherry Soda Pop Fitted Short Sleeve Graphic T-Shirt
Instant Message
+ 1
Add to cart
$17.99
Girls' - Strawberry Shortcake - Berry Sweet Fitted Short Sleeve Graphic T-Shirt
Strawberry Shortcake
Add to cart
Sponsored
$17.99
Girls' - Strawberry Shortcake - Berry Sweet Short Sleeve Boxy Graphic T-Shirt
Strawberry Shortcake
Add to cart
$17.99
Girls' - Strawberry Shortcake - Berry Sweet Fitted Short Sleeve Graphic T-Shirt
Strawberry Shortcake
Add to cart
$17.99
Girls' - Strawberry Shortcake - Sweet Treat Short Sleeve Boxy Graphic T-Shirt
Strawberry Shortcake
Add to cart
$17.99
Girls' - Strawberry Shortcake - Sweet Treat Fitted Short Sleeve Graphic T-Shirt
Strawberry Shortcake
Add to cart
$17.99
Girls' - Winnie the Pooh - Sweet As Honey Short Sleeve Boxy Graphic T-Shirt
Winnie the Pooh
Add to cart
$17.99
Girls' - Disney - Minnie Sweet Life Short Sleeve Boxy Graphic T-Shirt
Disney
Add to cart
$17.99
Girls' - Disney - Sweet Hearts Short Sleeve Boxy Graphic T-Shirt
Disney
Add to cart
$17.99
Girls' - Disney - Sweet Hearts Fitted Short Sleeve Graphic T-Shirt
Disney
Add to cart
$17.99
Girls' - Disney - Minnie Sweet Life Fitted Short Sleeve Graphic T-Shirt
Disney
Add to cart
$17.99
Girls' - Emily in Paris - The Sweet Life Fitted Short Sleeve Graphic T-Shirt
Emily in Paris
Add to cart
$17.99
Girls' - Emily in Paris - The Sweet Life Short Sleeve Boxy Graphic T-Shirt
Emily in Paris
Add to cart
$17.99
Girls' - Star Wars - Come to the Sweet Side Fitted Short Sleeve Graphic T-Shirt
Star Wars
Add to cart
Sponsored
of 50
Page 1
Page 9
Page 11
Trending now
Skip to next section
$12.49
($0.83/ounce)
Mother's Cookies Halloween Circus Animal Cookies Snacks - 15oz/30ct
3.9 out of 5 stars with 252 ratings
252 reviews
Add to cart
$10.19
($0.57/ounce)
Oreo Fall Treats Trick or Treat Halloween Cookies Snack Variety Pack - 18oz/20ct
4.7 out of 5 stars with 53 ratings
53 reviews
Add to cart
$15.49
($0.52/ounce)
Kellogg's Snacks Halloween Scooby-Doo! Treat-Or-Treat Box - 30oz/30ct
3.9 out of 5 stars with 13 ratings
13 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.19
($0.36/ounce)
Biscoff Airline Size XL Cookies Snack Packs - 8.8oz/10ct
4.8 out of 5 stars with 283 ratings
283 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.59 - $5.29
Nutella B-Ready Crispy Wafer
4.7 out of 5 stars with 1039 ratings
1039 reviews
Add to cart
$4.29 - $10.39
Oreo Halloween Green and Orange Creme Chocolate Sandwich Cookies
4.4 out of 5 stars with 101 ratings
101 reviews
Add to cart
$4.29
($0.42/ounce)
Buy 1 get 1 30% off Chips Ahoy! & Oreo cookies & cakes
OREO Cakesters Soft Snack Cakes - 10.1oz/5ct
4.4 out of 5 stars with 1440 ratings
1440 reviews
Add to cart
$6.19
($0.62/ounce)
Nilla Mini Vanilla Wafer Cookies Snack Packs - 10oz/10ct
4.7 out of 5 stars with 187 ratings
187 reviews
Add to cart
$6.19
($0.62/ounce)
Chips Ahoy! Mini Original Chocolate Chip Cookies Snack Pack - 10oz/10ct: 1g Protein
4.7 out of 5 stars with 131 ratings
131 reviews
Add to cart
$3.19 - $5.49
Little Debbie Oatmeal Creme Pies
4.7 out of 5 stars with 1814 ratings
1814 reviews
Add to cart
Highly rated
$7.99
($0.78/ounce)
MadeGood Organic Gluten Free Chocolate Chip Cookies Soft Baked Snack Pack - 12ct: No Artificial Colors, Tree Nut Free
4.4 out of 5 stars with 824 ratings
824 reviews
Add to cart
$2.19 - $3.19
Little Debbie Nutty Bars
4.7 out of 5 stars with 1303 ratings
1303 reviews
Add to cart
$6.19
Oreo Handi Snacks Cookie Sticks 'N Creme Dip Snack Packs - 10oz/10ct
4.7 out of 5 stars with 144 ratings
144 reviews
Add to cart
$6.19
Nutter Butter Bites Peanut Butter Sandwich Cookies Snack Pack - 10oz/10ct
4.8 out of 5 stars with 198 ratings
198 reviews
Add to cart
Highly rated
$7.29
($0.61/ounce)
Kellogg's Snacks Scooby-Doo! Cinnamon Baked Graham Cracker Snacks Multipack - 12oz/12ct
4.6 out of 5 stars with 651 ratings
651 reviews
Add to cart
$6.19
($0.62/ounce)
Oreo Mini Chocolate Sandwich Cookies Snack Pack - 10oz/10ct
4.7 out of 5 stars with 192 ratings
192 reviews
Add to cart
$4.99
reg
$7.49
Sale
ALLERGY SMART Gluten Free Chocolate Chip Mini Cookies Family Pack - 7.05oz/10ct
4.3 out of 5 stars with 33 ratings
33 reviews
Add to cart
$6.19
Honey Maid Graham Handi-Snacks Crackers 'N S'mores Flavored Dip Snack Packs - 10.5oz/10ct
4.1 out of 5 stars with 232 ratings
232 reviews
Add to cart
$6.19
($0.62/ounce)
NABISCO Cookies Mini Variety Pack - 10oz/10ct
4.6 out of 5 stars with 215 ratings
215 reviews
Add to cart
$7.99
Tate's Bake Shop Chocolate Chip Cookies - Snack Packs - 10oz/10ct
4.8 out of 5 stars with 37 ratings
37 reviews
Add to cart
$13.49
($0.58/ounce)
NABISCO Sweet Treats Cookie Variety Pack - 23.3oz/30ct
4.5 out of 5 stars with 55 ratings
55 reviews
Add to cart
$4.29
($0.43/ounce)
Teddy Grahams Chocolatey Chip ' Snacks - 10oz: Whole Grain
4.4 out of 5 stars with 283 ratings
283 reviews
Add to cart
$4.99
reg
$7.49
Sale
ALLERGY SMART Gluten Free Birthday Cake Mini Cookies Family Pack - 7.05oz/10ct
4.5 out of 5 stars with 42 ratings
42 reviews
Add to cart
Highly rated
$7.29
($0.57/ounce)
Kellogg's Snacks Paw Patrol Cinnamon Graham Cracker Snacks Multipack - 12.7oz/12ct
4.7 out of 5 stars with 386 ratings
386 reviews
Add to cart
Get top deals, latest trends, and more.
Email address
Sign up
Privacy policy
Terms