Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

lean bacon

205 results for “lean bacon”

Brownie Batter Dessert Chocolate Hummus with Pretzels - 4.53oz - Good & Gather™

TRUBAR Daydreaming About Donuts Snack Bars - 6g Protein - 8.8oz/10ct

Jimmy Dean Sausage Spiral Croissant Sandwich - 13.3oz/2ct

$7.19
4.5(132)
Loved for: flaky croissant
SNAP EBT eligible

Ambassador Casing Beef Wieners - 9.75oz

$5.19($0.53/ounce)

Hot Pockets Barbacoa Beef High Protein Frozen Sandwich - 6.75oz​

$2.49

Lean Cuisine Classic Cajun Chicken Rice Meal - 9oz: 13g Protein

$3.49($0.39/ounce)
4.3(71)
Loved for: quick meal preparation
SNAP EBT eligible

Fresh Boneless Pork Shoulder Butt Roast - price per lb - Good & Gather™

$11.97 max price($3.99/lb)
was $4.49/lb
New lower price
Final price will be based on weight.

Jack's Original Canadian Bacon Thin Crust Pizza - 14.9oz: High Protein

$3.89($0.26/ounce)
4.4(2122)
Loved for: flavorful sauce
SNAP EBT eligible

Bush's Maple Cured Bacon Baked Beans - 16oz: Gluten-Free, Low Fat, No High Fructose Corn Syrup

Sponsored

Boar's Head Dark Chocolate Hummus - 10oz

$4.29($0.43/ounce)

Starkist Premium White Chicken - 2.6oz

$1.89($0.73/ounce)

MorningStar Farms Chik'n Wings with Buffalo + BBQ Sauce 12.5oz/12ct

$6.99
reg $8.49
Sale
Morningstar FarmsNew at target
4.8(141)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Three Bridges Uncured Bacon Potato Bakes - 4.6oz

$3.99
4.5(210)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.