Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

lik soups

341 results for “lil soups”

Samyang Buldak Original Rice Cake Tteokbokki - 6.52oz

$3.99($0.61/ounce)
reg $4.39
Sale

Pho'nomenal Gluten Free Veggie Pho Noodle Soup - 2.47oz

A-Sha Hello Kitty Chicken Cup Noodle Soup - 2.29oz

Panera Bread Chicken Noodle Soup - 32oz

$9.99($0.31/ounce)

Amy's Organic Gluten Free Low Fat Chunky Vegetable Soup - 14.3oz

$3.89($0.27/ounce)
4.7(244)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible

Pacific Foods Organic Chicken Noodle Soup - 16.1oz: No Added Sugar, No Artificial Colors, No Artificial Flavors

$3.49($0.22/ounce)
was $3.69
New lower price

Bush's Gluten Free Bluey Baked Beans - 15.8oz

$2.59($0.16/ounce)
4.7(258)
Loved for: kid-friendly packaging
SNAP EBT eligible

Rao’s Made For Home Chicken Noodle Soup -  16oz

$3.99($0.25/ounce)

Panera Bread Broccoli Cheddar Soup - 32oz

$9.99($0.31/ounce)
4.5(551)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Kettle & Fire Organic Gluten Free Chicken Bone Broth - 16.9oz

$6.59($0.39/ounce)
Lower price on select items
4.8(15217)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Rao’s Made For Home Vegetable Minestrone Soup -  16oz

$3.99($0.25/ounce)
4.5(447)
Loved for: fresh ingredients
SNAP EBT eligible

Sponsored

Pho'nomenal Gluten Free Chicken Pho Noodle Soup - 2.47 oz

$2.99($1.21/ounce)
4.1(112)
Loved for: authentic flavor
SNAP EBT eligible

Frozen Chicken and Vegetable Potstickers - 12oz - Good & Gather™

Good & GatherOnly at target
4.5(1175)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Pacific Foods Organic Gluten Free Poblano Pepper & Corn Chowder Soup - 16.3oz: No Added Sugar, No Artificial Colors, No Artificial Flavors

Progresso Gluten Free Vegetable Classics Lentil Soup - 19oz

Bibigo Frozen Mini Wontons Chicken & Vegetable Dumplings - 24.0oz

Juanitas Menudito Menudo - 25oz: Beef

$5.29($0.21/ounce)

Kettle & Fire Gluten Free Beef Bone Broth - 16.9oz

$6.59($0.39/ounce)
Lower price on select items
4.8(15217)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Pacific Foods Organic Gluten Free Condensed Cream of Chicken Soup - 10.5oz

$2.99($0.28/ounce)

Chicken Noodle Soup 16oz - Good & Gather™

$3.69($0.23/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.