Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

loose granola

213 results for “loose granola”

MAGIC SPOON Dark Chocolate Almond Protein Granola - 8oz: No Certified Synthetic Colors

$8.99($1.12/ounce)

Oats Overnight Cookies and Cream Breakfast Shake - 2.2oz

Naturally Flavored Vanilla Granola - 11oz - Market Pantry

Nature's Bakery Strawberry Oatmeal Crumble Breakfast Bars - 8.46oz/6ct

$4.99($0.59/ounce)

Oat Haus Choc Chip Banana Bread Granola - 10oz

Lovebird Protein Cinnamon Granola - 8oz: No Certified Synthetic Colors

$6.79
was $7.99
New lower price

Kodiak Protein-Packed Chocolate Oat Granola - 11oz

$5.59($0.51/ounce)
4.6(276)
Loved for: rich cocoa flavor
SNAP EBT eligible

Oats Overnight Shake Maple Brown Sugar - 2.1oz

$3.19($1.52/ounce)
4.4(182)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible

MAGIC SPOON Peanut Butter Protein Granola - 8oz: No Certified Synthetic Colors

$8.99($1.12/ounce)

Oats Overnight Shake Strawberries and Cream - 2.2oz

$3.19($1.45/ounce)
4.3(280)
Loved for: convenient
SNAP EBT eligible

Sponsored

Oats Overnight Pumpkin Pie Bottle - 2.1oz

Overnight Oats Blueberry Muffin Shake - 2.2oz

$3.19($1.45/ounce)

Quaker Simply Granola Regular, Oats, Honey, Almond - 24.1oz: Whole Grain, No Artificial Flavors

$5.59($0.23/ounce)

Oats Overnight Chocolate Chip Cookie Dough Breakfast Shake - 2.1oz

Oats Overnight Cookies and Cream Breakfast Shake Pouch - 2.7oz

$3.49
Oats OvernightNew at target
4.2(6100)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Cheerios Honey Nut Granola - 10oz: No Artificial Flavors, No High Fructose Corn Syrup

Oats Overnight Shake Chocolate Peanut Butter - 2.2oz

$3.19($1.45/ounce)
4.3(224)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Wilde Terra Blueberry Vanilla Granola - 10oz

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.