lunch items
$1.19($0.63/ounce)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible
$9.99($0.83/ounce)
Loved for: flaky texture
SNAP EBT eligible
$5.29($0.29/ounce)
Loved for: crispy crust
SNAP EBT eligible
$2.89
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$2.39($0.48/ounce)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible
$2.49($0.55/ounce)
Sponsored
$2.29($1.15/ounce)
SNAP EBT eligible
$2.89
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$2.99($0.28/ounce)
$2.99($0.28/ounce)
$8.59($0.42/ounce)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
Sponsored