Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

market pantry lunch

224 results for “market pantry lunch”

Frozen Caribbean- Style Seasoned Rice & Vegetable Blend - 12oz - Good & Gather™

$3.19($0.27/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(157)
Loved for: quick meal option
SNAP EBT eligible

Three-Cheese Swift Mac Macaroni and Cheese Cups - 8.2oz/4ct - Market Pantry™

Spaghetti with Meatballs - 12oz - Good & Gather™

$5.99($0.50/ounce)

Vegetable Tray with Ranch Dip - 40oz - Good & Gather™

$12.69($0.32/ounce)

Laoban Bao Buns Sesame Chicken - 10oz/4ct

$6.49($0.65/ounce)
reg $8.49
Sale
4.1(222)
Loved for: fluffy dough
SNAP EBT eligible

Stuffed Jalepeno Poppers - 8oz - Market Pantry

$4.99($0.62/ounce)

Sponsored

PuraVida Frozen Disney KidsLife Classic Mac - 6.5oz

$4.99

Thin Crust Supreme Frozen Pizza - 17.75oz - Market Pantry™

$4.39($0.25/ounce)
Market PantryOnly at target
4.2(232)
Loved for: affordable price
SNAP EBT eligible

Sliced Roasted Chicken - Market Pantry™ 8oz

$5.99/lb

Sliced Honey Ham - 0.5lbs - Market Pantry™

Cajun Inspired Chicken Pasta Salad - Good & Gather™ 10oz

Sun Noodle Shoyu -12.8oz

$7.49
4.6(11)
SNAP EBT eligible

Tomato and Black Bean Soup - 24oz - Good & Gather™

FILLO'S Walking Tamales Bean Salsa Verde - 4oz

$1.99($0.50/ounce)

MiLa Caramelized Scallion Oil Noodle - 5.68oz

$6.99($1.23/ounce)
4.2(243)
Loved for: addictive flavor
SNAP EBT eligible

Take & Bake Cheese Pizza - 32oz - Market Pantry™

$8.00

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.