Target New ArrivalsHalloweenChristmasGift IdeasClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

meal deals

995 results for “meal deals”

Kraft Restaurant Edition Romano Cacio E Pepe Mac and Cheese with Pipette Pasta - 9.5oz

$2.59
was $2.99
New lower price

egglife Gluten Free Sweet Cinnamon Egg White Wraps - 6oz/6ct

$5.59($0.93/ounce)
4.4(151)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Annie Chun's Teriyaki Noodle Bowl - 8.16oz

$3.19($0.39/ounce)
4(74)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Kraft Restaurant Edition Parmesan Pesto Mac and Cheese Pasta - 9.5oz

$2.59
was $2.99
New lower price

Alexia Frozen Dill Pickle Seasoned Fries - 20oz

$5.99
4.1(39)
Loved for: dill pickle flavor
SNAP EBT eligible

Pitaya Foods Organic Dragon Fruit & Passion Fruit Swirl Smoothie Bowl - 8 fl oz

$3.99($0.50/fluid ounce)
Pitaya Foods
4.5(327)
Loved for: refreshing flavors
SNAP EBT eligible

Ore-Ida Just Crack an Egg Classic Breakfast Scramble Kit with Potatoes, Cheese, Bacon - 3oz

Bush's Gluten Free Bourbon and Brown Sugar Grillin' Beans - 22oz

$2.79($0.13/ounce)

Pitaya Foods Organic Acai & Strawberry Swirl Smoothie Bowl - 8 fl oz

$3.99($0.50/fluid ounce)
Pitaya Foods
4.4(321)
Loved for: smooth texture
SNAP EBT eligible

Sponsored

Goya Gluten Free Ripe Plantains - 11oz: No Added Sugar

$4.59($0.42/ounce)

Pitaya Foods Organic Pineapple & Blue Coconut Swirl Smoothie Bowl - 8 fl oz

$3.99($0.50/fluid ounce)
Pitaya Foods
4.6(333)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Jimmy Dean Morning Combo Maple Pancake Sausage - 3.27oz: Pork

$3.49($1.07/ounce)
4.6(201)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Birds Eye Veggie Made Cheddar Mac & Cheese - 10oz

$3.39($0.34/ounce)

Maya Kaimal Organic Vegan Everyday Dal Red Lentils with Butternut Squash and Coconut - 10oz

$4.69($0.47/ounce)
was $4.99
New lower price

Kraft Power Mac White Cheddar Mac and Cheese - 7.3oz

$2.69
4.5(859)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

PAW Patrol Shaped Tots - 24oz

$5.19($0.22/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.