Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

mens soup

1,000+ results for “mens soup”

Samyang Buldak Carbonara Rice Cake Tteokbokki - 6.31oz

$3.99($0.63/ounce)
reg $4.39
Sale

Lipton Soup Secrets Noodle Soup Mix - 4.5oz/2pk: Chicken Flavor

$1.99($0.44/ounce)
4.2(483)
Loved for: comforting aroma
SNAP EBT eligible

Pacific Foods Organic Gluten Free Chicken & Wild Rice Soup - 16.3oz

$3.49($0.21/ounce)
was $3.69
New lower price
4.4(283)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible

Campbell's Chunky Creamy Chicken & Dumplings Soup - 18.8oz

Panera Bread Southwest Style Chicken Soup 16oz

Panera Bread Chicken Noodle Soup - 32oz

$9.99($0.31/ounce)

Campbell's Condensed Healthy Request Cream of Chicken Soup - 10.5oz

Pacific Foods Organic Gluten Free Unsalted Chicken Bone Broth - 32oz

$6.29($0.20/ounce)

Swanson 100% Natural Gluten Free Chicken Broth - 14.5 oz

$1.39($0.10/ounce)
Select items on sale

Sponsored

Panera Bread Gluten Free Chicken Tortilla Soup - 16oz

$5.99($0.37/ounce)

Tomato and Black Bean Soup - 24oz - Good & Gather™

Lipton Recipe Secrets Beefy Onion Soup & Dip Mix - 2.2oz/2pk

$1.99($0.90/ounce)

Campbell's Chunky Old Fashioned Vegetable Beef Soup - 18.8oz

Campbell's Italian Style Wedding Soup - 16.1oz: Good Source of Fiber

$2.49
reg $3.19
Sale

Campbell's Condensed Homestyle Chicken Noodle Soup - 10.5oz: No Added Sugar, No High Fructose Corn Syrup

Bear Creek Minestrone Soup Mix - 8.4oz: With Beef, Tomato, Carrot

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.