Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

mesquite wood chips

312 results for “mesquite wood chips”

Drizzilicious Strawberry Chocolatey Drizzled Mini Rice Cake - 4oz

$3.79

LesserEvil Real Organic Cheddar Spaceballs - 7oz

$4.59($0.66/ounce)
4.4(223)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Drizzilicious Salted Caramel Drizzled Mini Rice Cake - 4oz

$3.79
4.6(189)
Loved for: delicious flavors
SNAP EBT eligible

Drizzilicious Cinnamon Drizzled Mini Rice Cake - 4oz: Vegan

$3.79($0.95/ounce)
4.7(2817)
Loved for: incredible taste
SNAP EBT eligible

Santitas White Corn Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Preservatives

Fritos Original Corn Chips - 9.25oz

4.7(1635)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Utz Halloween Snacks Mini Cheese Ball Treats - 8oz/32ct

$6.99($0.87/ounce)
UtzNew at target
3.1(85)
SNAP EBT eligible

LesserEvil Cheezmos Snack Pack Puffs - 4.6oz/10ct

Takis Fuego Tortilla Chips - 17oz

$5.99($0.35/ounce)
4.4(2452)
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Variety Pack Fun Mix - 18ct: Cheddar, Barbecue, Honey, Onion, Sour Cream

$8.99($0.53/ounce)
Select items on sale

Sea Salt Veggie Straws - 7oz - Good & Gather™

$2.99($0.43/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(1474)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

LesserEvil Cheezmos Cowboy Cheddar Puffs - 7oz

$4.59($0.66/ounce)
4.7(427)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Dot's Homestyle Pretzels Original Twists Snack Multipack - 10oz/10ct

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.